Довгострокова оренда
Додати для порівняння
Швидкий зв'язок
×

Показувати ціну в UAH

Ми у ЗМІ

Приватні апартаменти, які конкурують із дорогими готелями Києва.

Готелі Києва мають заслужену репутацію старих та дорогих. І західні бізнесмени славляться наріканням на цей невдалий мікс. Але тепер вони можуть забути про свої нарікання. З’явилася альтернатива: приватні апартаменти призначені для західних бізнесменів. «Ми дійсно зіткнулися з проблемою пошуку належного житла для у готелях для наших іноземних гостей», - сказала Марина Чеканнікова, менеджер з маркетингу навчально-координаційного центру «Business Link». Нарешті, ми знайшли чудову альтернативу – приватні квартири можуть обслуговувати бізнесменів набагато краще, ніж готелі, - сказала вона. Українська компанія Teren Plus є Агенцією нерухомості, що спеціалізується на здачі в оренду приватних квартир іноземним підприємцям як на декілька днів, так і на декілька тижнів. «Наразі, західні бізнесмени віддають перевагу залишатися в сучасних квартирах з широким спектром готельних послуг, ніж їхати в готелі Києва» , - сказав директор Терен Плюс Сергій Шевчук.

Практика оренди приватних квартир, широко поширена в інших країнах Східної Європи, зазвичай націлена на туристів. Тому компанія Teren Plus вирішила адаптувати стратегію до бізнесменів. «Ми прагнемо працювати з багатонаціональними корпоративними клієнтами», - сказав Сергій Шевчук. «Наша стратегія полягає в тому, щоб запропонувати комфортні апартаменти з повним спектром готельних послуг в якості альтернативи існуючим готелям.» Квартири розташовані в основному в центрі Києва. За словами Шевчука, вони повинні мати всі найсучасніші зручності, в тому числі й кухню, ванну кімнату, пральну машину, робочий стіл і супутникове телебачення. На кухні мають бути: мікрохвильова піч, тостер, кавоварка та холодильник. Сервіс має значення. Teren Plus організовує прибирання двічі на тиждень, та вирішує будь-які технічні проблеми, що виникають. В деяких випадках надаються послуги приготування сніданку та прасування одягу. Звучить так, ніби мова йде про готель в Західному стилі, чи не так? Шевчуку подобається така думка. «У такій квартирі гості можуть як працювати так і відчувати себе як вдома», - сказав Сергій Анатолійович.

Так комфортно іноземні гості не будуть почувати себе в переважній більшості непривітних київських готелів радянських часів. Тим не менш, ці готелі коштують від 135$ до 200$ за добу. Teren Plus знижує ці тарифи з цінами в діапазоні від 30$ до 80$. І на відміну від більшості готелів Києва, ці ціни включають в себе хороший сервіс, додала менеджер компанії «Business Link» Марина Чеканнікова. «Краще працювати через агентів з нерухомості, оскільки вони є досить ефективними в пошукові відповідної квартири та веденні переговорів».

Продаж

Довгострокова оренда

Teren Plus 1996-2023

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.

×

Швидкий зв'язок

Додатково

×

Дякую!
Ваша заявка відправлена.

Сталася помилка під час створення заявки