Довгострокова оренда
Додати для порівняння
Швидкий зв'язок
×

Показувати ціну в UAH

Управління нерухомістю

Управління нерухомістю

Шановні Власники нерухомості та Інвестори!

Скористайтесь послугами нашої досвідченої команди з УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ.

МИ допоможемо швидко ЗДАТИ в оренду Вашу квартиру чи офіс, забезпечимо максимальний прибуток.

Агентство нерухомості зацікавлене здати в оренду Вашу квартиру чи офіс, адже згідно з Договором "УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ" ми отримуємо прибуток тільки тоді, коли у Вас є Орендар.

Наші майстри обладнають, проведуть ремонт і сервісну підтримку Вашої нерухомості.
Підготуємо Вашу квартиру для Оренди згідно з нашими стандартами: налагодимо роботу сантехніки, електрики і електроприладів, підвищимо пожежну безпеку, зменшимо інші ризики.
Обладнаємо і меблюємо квартиру чи офіс в оренду з мінімальними витратами, так як точно знаємо, що потрібно Орендарю і де це купити недорого.
Забезпечимо збереження майна.

Агентство нерухомості "ТЕРЕН ПЛЮС" буде представляти і захищати Ваші інтереси.
Вигідний Договір оренди, професійна команда.

Зареєструємо Орендаря.
Швидко та легітимно для Орендодавця.

Своєчасно перевіримо всі Орендні і заплатимо комунальні платежі.
Оптимізуємо і сплатимо Ваші податки.
У нас налагоджена система он-лайн оплати, по всіх змінах законодавства ми постійно консультуємося з кращими юридичними і аудиторськими компаніями.

Співробітництво з нами збереже Ваш час, забезпечить стабільний прибуток.

З Повагою,

Команда "ТЕРЕН ПЛЮС"

Переглянути всі відгуки

Довірче управління нерухомим майном

Оренда та управління нерухомістю – одне з джерел доходу для багатьох жителів нашої країни. Особливо актуальні дані послуги в Києві. Попит на оренду об‘єктів нерухомості в столиці постійно зростає, найбільш популярні квартири та офісні приміщення в центрі, біля станцій метро Хрещатик, Театральна, Університет, Арсенальна та Льва Толстого, Золоті Ворота, Контрактова площа, Поштова площа.

Не завжди власники квартир або комерційної нерухомості можуть самостійно здавати свої об‘єкти в оренду. Але відсутність вільного часу, проживання в іншому місті або за межами країни не є приводом для відмови від отримання стабільного доходу.

Кращим рішенням в подібних ситуаціях стане довірче управління нерухомим майном. Дана послуга з‘явилася близько 10-15 років тому й швидко набула популярності. Нею частіше користуються власники однієї або декількох квартир в Києві, які проживають в іншому місті й не можуть самостійно займатися пошуком орендарів, перевіряти їх надійність. Ці функції бере на себе компанія, яка управляє нерухомістю.

Що таке довірче управління нерухомістю?

Довірче управління нерухомістю – це один з видів послуг. В цьому випадку центр управління нерухомістю займається пошуком платоспроможних орендарів нерухомості, складанням та підписанням договорів, вирішує побутові та господарські питання з орендарями, якщо вони виникають.

Довірче управління об‘єктами нерухомості особливо вигідне респектабельним інвесторам, які вклали вільні фінансові кошти у квартири. Вони зможуть отримувати додаткові гроші, вигідно інвестувати їх, при цьому не відволікаючись від основного бізнесу для вирішення побутових проблем, пов‘язаних з орендою житла.

Між власником та керуючою компанією підписується договір про довірче управління майном, в якому зазначаються характеристики об‘єкту, термін його передачі в управління, реквізити кожної зі сторін та вартість послуги управління.

Управління та експлуатація житлової нерухомості: основні переваги

Управління нерухомим майном – це послуга, що має попит й характеризується наступними перевагами:

  • можливість отримання постійного доходу;
  • відсутність ризиків, пов‘язаних з недобросовісними орендарями.

Якщо при підписанні звичайного договору оренди ріелтори грають тільки роль посередників, то компанія з управління нерухомістю має розширені повноваження. Співробітники таких компаній надають додаткові послуги, стежать за своєчасністю внесення орендної плати, перевіряють платоспроможність орендарів, своєчасно оплачують комунальні платежі.

Експертиза та управління нерухомістю: пропозиція АН Терен Плюс

Експертиза та управління нерухомістю – один з головних напрямків роботи АН Терен Плюс. Фахівці компанії добре орієнтуються в питаннях оренди та візьмуть на себе управління об‘єктами нерухомості, що дозволить їх власнику отримувати стабільний дохід й суттєво економити власний час.

Співпрацювати з нами зручно та вигідно, в чому вже змогли на власному досвіді переконатися багато нерезидентів, які мають квартири та комерційну нерухомість в популярних районах Києва. Експерти агентства нерухомості:

  • пропонують вигідні умови співпраці;
  • грамотно підходять до виконання кожного завдання;
  • співпрацюють з громадянами України та іноземцями.

Знання англійської, німецької, турецької та французької мов істотно спрощує спілкування з громадянами інших країн, які володіють нерухомістю в Києві та планують здавати її в оренду на вигідних умовах.

Читати повністю Згорнути

Teren Plus 1996-2023

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.

×

Швидкий зв'язок

Додатково

×

Дякую!
Ваша заявка відправлена.

Сталася помилка під час створення заявки