тел. : +38 044 289-39-49
факс:+38 044 284-35-61
e-mail: info@teren.kiev.ua

01033, Украина, г. Киев
ул. Шота Руставели, 20б, офис #
skype: teren.plus

Київський час

Квартири подобово
без комісії
Оренда квартир без комісії
вул. Софіївська, 1

вул. Софіївська, 1 Код об’єкта: # 7708 Кількість кімнат 2 Ціна: 23000 грн переглянути


вул. Саксаганського, 30Б

вул. Саксаганського, 30Б Код об’єкта: # 8557 Кількість кімнат 2 Ціна: 21000 грн переглянути


вул. Прорізна, 19

вул. Прорізна, 19 Код об’єкта: # 7935 Кількість кімнат 2 Ціна: 18000 грн переглянути


вул. Межигірська, 3/7

вул. Межигірська, 3/7 Код об’єкта: # 7741 Кількість кімнат 2 Ціна: 20000 грн переглянути


Офіс в Оренду
 вул. Дарвіна, 6

вул. Дарвіна, 6
Код об’єкта: # 8736
Кількість кімнат: 6

переглянути пропозицію

Чи варто купувати квартиру?

Ринок житла показує стабільність та хороші темпи зростання. Нові квартири у Києві купують не тільки українці, а й іноземні інвестори. Що спонукає їх до цього?

Купівля нового житла в Києві – тема, яка мало кого залишає байдужим. Для одних квартира в новобудові залишається нехай і бажаним, проте дорогим задоволенням, для інших – це привабливий об’єкт для інвестицій. Це значною мірою пов’язано з тим, що навіть у складних економічних умовах столичний ринок житла має величезну перспективу для подальшого зростання.

Давайте поглянемо на прості статистичні дані: на кожного з майже 3 000 000 мешканців Києва припадає трохи більше 22 кв. м житлової площі. Це без урахування офіційно незареєстрованого населення, яке за оцінкою експертів та влади, складає щонайменше 1 000 000 мешканців. У той же час, в європейських країнах на одну людину в середньому припадає 42 кв. м житла. Тобто до досягнення комфортних показників Європи житловому фонду столиці потрібно зрости майже вдвічі.

Крім того, старе радянське житло має обмежений ресурс і швидко стає застарілим. Часто це не відповідає сучасним вимогам безпеки, енергоефективності та комфорту, не кажучи вже про естетику. Більша його частина також буде потребувати заміни в майбутньому.

Хоча величезна частина попиту на квартири в новобудовах - це відкладений попит, так як потреба в новому житлі буде актуальною ще багато років.Як наслідок, ринок житлової нерухомості демонструє стабільність та хороші темпи зростання. Так, у корпорації «Укрбуд» в Києві в 2018 році загальна кількість угод зросла більше ніж на 11%. Особливим попитом користуються квартири доступного комфорт-класу – за рік їх продажі зросли на 20%. Такі тенденції не проходять увагою інвесторів, для яких покупка не є вирішенням квартирного питання, а є можливістю примножити капітал. Мова йде не тільки про внутрішніх інвесторів, а й про іноземних, які щороку збільшують обсяги інвестицій в київську нерухомість.

Раніше іноземні інвестори більше цікавилися комерційними приміщеннями, але протягом останніх двох років фокус змістився в сторону житла.

У 2018 році головними іноземними інвесторами у сфері нерухомості Києва стали представники країн Західної Європи та Азії. В столичне житло, яке будує компанія «Укрбуд», інвестували громадяни Німеччини, Італії, Австрії, Франції, Швейцарії, Ізраїлю, Китаю, Індії. Загалом, в київський ринок інвестують представники більше двох десятків країн.

Іноземних інвесторів приваблює висока ефективність вкладень. У західних країнах рентабельність інвестицій в нове житло становить кілька відсотків на рік, в Україні ця цифра набагато вища.

Максимальний дохід буде при інвестуванні на ранніх етапах будівництва, коли квадратний метр пропонують за найнижчими цінами. Вартість поступово збільшується. Різниця в ціні між початком продажів і готовим будинком у доларовому перерахунку в середньому становить 30%.

Середній термін будівництва в Києві – до трьох років. Відповідно, річна прибутковість інвестицій на стадію котловану буде не менше 10%. Такої ефективності не дасть жоден внесок у доларах. До речі, досвідчені інвестори розуміють переваги інвестування на ранній стадії. У корпорації «Укрбуд» в Києві при введенні будинку в експлуатацію зазвичай залишаються вільними не більше 5% квартир.

Не варто забувати і про загальну тенденцію - зростання вартості житла в столиці. За минулий рік середня ціна за квадратний метр на первинному ринку зросла на 8%. Учасники ринку прогнозують, що зростання триватиме принаймні в тому ж темпі в 2019 році. Очевидно, що інвестори тільки виграють.

Тим не менш, інвестори купують житло не тільки для того, щоб швидко "зняти вершки" при його перепродажі після завершення будівництва. Купуючи житлову нерухомість для подальшої здачі в оренду, багато людей обирають шлях інвестора.

У цьому випадку не варто купувати дороге житло. Гарну віддачу від інвестицій можна отримати, інвестуючи в одно-і двокімнатні квартири в будинках комфорт-класу, що розташовані недалеко від метро. Щоб зрозуміти, за скільки ця інвестиція окупиться, озброїмось калькулятором та змоделюємо ситуацію. Припустимо, що інвестор придбав п’ять 1-кімнатних квартир комфорт-класу на етапі котловану, вклавши еквівалент 100 000 доларів.

Після здачі будинку він інвестував ще 50000 доларів в ремонт, меблювання і забезпечення житла побутовою технікою, а потім почав здавати будинок в оренду.

Середня вартість оренди в столичній новобудові в хорошому місці складає близько 500 доларів на місяць. За п’ять квартир зможуть отримати 2500 щомісяця або 30000 доларів на рік. Зважаючи на те, що загальна сума інвестицій склала 150 000 доларів, інвестор поверне свої вкладення всього за п’ять років.

Тобто, його інвестиції повністю окуплять себе і почнуть приносити чистий дохід через вісім років з моменту інвестування або навіть швидше: орендні ставки в столиці впродовж останніх років постійно зростають. В результаті, інвестор щороку отримає щонайменше 30000 доларів доходу.

Однак будь-яка інвестиційна діяльність несе в собі елемент ризику, і чим вищою є прибутковість, тим вищим є ризик. Досвідчені інвестори навчилися вивчати репутацію будівельної компанії, та перевіряти дозвільну документацію на будівництво.

На жаль, навіть сумлінна компанія не може розраховувати свої сили і не пережити наступну кризу. Тому гроші треба довіряти лише тим девелоперам, які здатні впоратися з будь-якою непередбачуваною ситуацією.

Якщо забудовник на ринку давно і має великий запас міцності, якщо він гідно пройшов попередні кризи, якщо він будує будинки і не залишає клієнтів без квартир, кращого знаку для потенційного інвестора не знайти.

Автор: ОЛЕГ МАЙБОРОДА
Джерело: epravda.com.ua


Останні статті про нерухомість:
Оренда київських квартир за рік подорожчала на 20%. Які ціни чекають киян в 2019 році?
5 основних тенденцій ландшафтного дизайну в 2019 році
Попит на "зелену" енергію у світі виріс більш ніж у два рази
5 речей, які допоможуть вам бути здоровими у власному будинку
Якщо орендарями є коти
На що витратити зайві 25 мільйонів доларів в Нью-Йорку?
10 країн світу з найкращим пенсійним забезпеченням в 2019 році
comments powered by Disqus Переглянути всі відгуки

Для власників нерухомості

Хочете вигідно здати в оренду або продати?

Заповніть форму,

або зв'яжіться з нами:
тел.: +38 (044) 289-39-49
e-mail: info@teren.kiev.ua
Skype: teren.plus

Управління нерухомістю

Шановні Власники нерухомості та Інвестори!
Скористайтесь послугами нашої досвідченої команди з УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ.
МИ допоможемо швидко ЗДАТИ в оренду Вашу квартиру чи офіс, забезпечимо максимальний прибуток.

детальніше

Фен-шуй будинка та квартири

Консультації досвідченого спеціаліста.

teren2@ukr.net

детальніше

Дошка оголошень

Робота

Запрошуємо на роботу ріелторів з досвідом роботи і з хорошим знанням англійської мови.
info@teren.kiev.ua

Шановні ріелтори,
Якщо у Вас є «ексклюзивні»
квартири в оренду в центрі Києва, наше агентство нерухомості допоможе вигідно і швидко
здати квартиру в оренду.
Команда «Терен Плюс»

Купимо офіс в центрі Києва

100-200 м2
info@teren.kiev.ua
+380 44 284 35 61

Купимо 1-3 кімнатну квартиру в центрі

Бажано в царському будинку після реконструкції.
sale@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 49

Орендуємо будинок у Києві

200-500 м2. Євроремонт.
info@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 51

Орендуємо 3-4 кімнатну квартиру

У центрі Києва. Євроремонт.
apostolov@teren.kiev.ua
Терміново +380 44 289 39 49

Орендуємо квартиру

В центрі Києва.
150 - 200 м2, євроремонт
apostolov@teren.kiev.ua
+380 44 289 32 20

Прогноз погоды в Киеве » Украина
Підписатись на розсилку Відправити