Довгострокова оренда
Додати для порівняння
Швидкий зв'язок
×

Показувати ціну в UAH

Статті про нерухомість
18.03.2019

Попит на "зелену" енергію у світі виріс більш ніж у два рази

Відповідно до доповіді Bloomberg NEF, компанії світу в 2018 році збільшили обсяг закупівель електроенергії, що генерується на станціях, які функціонують на основі відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), в 2,2 рази в порівнянні з даними 2017 року, до 13,4 ГВт.

Експерти відзначають, що контракти на поставку 13,4 ГВт "Зеленої електроенергії" в 2018 підписали 121 компанії з 21 країни. Відповідно до звіту Bloomberg NEF, основна частина контрактів на поставку "зеленої електроенергії" минулого року була підписана в США - укладено угоду про купівлю 8,5 ГВт чистої енергії, що складає 60% від загальної частки глобальних закупівель. Компанії з Європи, Близького Сходу та Африки в 2018 збільшили закупівлі електроенергії, що генерується на основі ВДЕ (відновлюваних джерел енергії ), в два рази, до 2,3 ГВт. "Корпорації підписали контракти на придбання більш ніж 32 ГВт чистої енергії з 2008, що можна порівняти з виробничою потужністю Нідерландів, причому 86% цієї діяльності планували в 2015 році і більше 40% в 2018 році", сказав аналітик Джонас Руз , якого цитують у звіті.

Протягом останніх трьох років, понад 1 100 000 000 євро було інвестовано в українські альтернативні енергетичні проекти. Про це повідомляє прес-служба Держенергоефективності.

«Позитивна динаміка розбудови нових потужностей в галузі відновлюваної енергетики показує, що ті законодавчі стимули, які розробляє уряд, парламент, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та експерти, дійсно працюють. Таким чином, протягом трьох років понад 1 100 000 000 євро було інвестовано в вітчизняні «зелені» проекти», повідомляє прес-служба закладу.

Також перспективними напрямами інвестицій можуть стати заводи по виробництву сонячних панелей і будівництво біогазових установок.

«Беручи до уваги тенденції розвитку ринку «зелених» проектів, для інвесторів цікавими можуть бути проекти з відкриття заводів по виробництву сонячних панелей, адже на це обладнання стрімко зростає попит серед приватних домогосподарств»,- пояснили експерти Держенергоефективності. Вони також стверджують, що значний невикористаний потенціал має такі ресурси, як сміття. У процесі переробки сміття та подальшого виробництва енергії можна замінити в еквіваленті до 1 000 000 000 кубометрів газу на рік.

Це лише перші кроки до розвитку української «зеленої економіки». Інвестиції будуть поступово повертатися і заохочувати нових інвесторів. Завдання держави не заважати і створювати оптимальні умови для розвитку "зелених" технологій. В таких умовах ми, нарешті, зможемо реабілітувати нашу економіку і покращити рівень життя кожного українця.

Нещодавні статті

Teren Plus 1996-2024

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.

×

Швидкий зв'язок

Додатково

×

Дякую!
Ваша заявка відправлена.

Сталася помилка під час створення заявки