тел. : +38 044 289-39-49
факс:+38 044 284-35-61
e-mail: info@teren.kiev.ua

01033, Украина, г. Киев
ул. Шота Руставели, 20б, офис #
skype: teren.plus

Київський час

Квартири подобово
без комісії
Оренда квартир без комісії
вул. Прорізна, 19

вул. Прорізна, 19 Код об’єкта: # 7935 Кількість кімнат 2 Ціна: 16000 грн переглянути


вул. Прорізна, 19

вул. Прорізна, 19 Код об’єкта: # 7737 Кількість кімнат 2 Ціна: 23000 грн переглянути


вул. Ярославів Вал, 10

вул. Ярославів Вал, 10 Код об’єкта: # 7710 Кількість кімнат 2 Ціна: 24000 грн переглянути


 вул. Дарвіна, 8

вул. Дарвіна, 8 Код об’єкта: # 7687 Кількість кімнат 2 Ціна: 25000 грн переглянути


Офіс в Оренду
 вул. Дарвіна, 6

вул. Дарвіна, 6
Код об’єкта: # 8736
Кількість кімнат: 6

переглянути пропозицію

Покупка та оренда квартири в центрі Києва – реальні поради інвестора

Інвестування в нерухомість Києва може бути прибутковою справою. Але ринок без прозорості - це потенційне мінне поле для недосвідчених покупців.

Нерухомість в столиці України буває усіх форм та розмірів, починаючи від старіших дореволюційних сталінських будівель, до новобудов які з’являються по всьому місту.

Згідно з місцевими ріелторами, попит на хорошу нерухомість зростає і дохід може бути надзвичайно високим. Більше того, у порівнянні з іншими європейськими містами, Київ є відносно дешевим містом, що, швидше за все, означає підвищення цін на житло.

Але, на відміну від більш розвинених країн, купівля нерухомості в Києві є «готівковим» бізнесом. Надзвичайно високі процентні ставки по іпотечних кредитах та ненадійна банківська система свідчать про те, що зовсім невелику кількість операцій здійснено за допомогою кредитів.

Інші потенційні перешкоди з’являються в вигляді політичних та макроекономічних потрясінь, від яких Україна мала більше ніж левову частку за останні роки. Kyiv Post вийшов на вулиці, щоб побачити, що пропонують сьогодні на ринку тим інвесторам, які готові йти на ризик.

Квартири в центрі Києва, які потребують ремонту

Що пропонують: Квартира площею 52 м2, на п’ятому поверсі, без ремонту. Ціна: 69 000$/1300$/м2. Адреса: вул. Саксаганського.

Ріелтори говорять, що такий тип квартири є саме тим, що шукають інвестори на ринку нерухомості Києва: тобто «сталінку» – квартиру, в якій висота стелі становить 3,4м; вона розташована в центрі міста, неподалік від Олімпійського Стадіону та метро – Площа Льва Толстого.

Така квартира є головною ціллю для інвесторів, які хочуть отримати дохід від оренди. Для цього потрібна повна реконструкція, яка може коштувати біля 30 000$. Але навіть враховуючи те, що і без обговорення ціни продажу квартири, місцеві ріелтори кажуть, що така квартира може приносити річний дохід в розмірі 10% від її вартості, якщо орендна плата становитиме 900$ в місяць. Потенційними орендарями є українці та емігранти.

Оренда квартири в центрі Киева по вул. Саксаганського (поблизу м. Площа Льва Толстого)

Така квартира буде користуватися великим попитом. Щойно в ній зроблять ремонт, всі захочуть її орендувати. Річний дохід від оренди квартири в центрі Києва становитиме від 7 до 9 %, але в даному випадку - може бути навіть10%.

Якість ремонту квартири є ключовим чинником. Модернізація, яка є лише косметичною, або реконструкція, проведена більше ніж декілька років тому, навряд чи зможе претендувати на високу орендну плату…

Але якщо в квартирі зроблено якісний ремонт, і квартира знаходиться в хорошому стані, скоріше за все її швидко орендуюють. Навіть якщо будинок, в якому вона розташована, погано обслуговується. У даному випадку, продавець неодмінно буде сподіватися на те, що наявність парковки на вулиці та комунальні ліфти в будинку збільшать шанси швидкого продажу квартири.

Які квартири в центрі Києва користуються попитом сьогодні

Що пропонують сьогодні: 16-й поверх, квартира загальною площею 64 м2, стан: «голі стіни» (тобто, «квартира без обробки») . Ціна: 160 000 $/ 2500 $/м2. Адреса: вул. Горького – вул. Саксаганського.

Ця квартира розташована в Royal Tower, в новому житловому комплексі в центрі Києва. Вона відноситься до розкішного сектору ринку. З баром на першому поверсі, зі спа та садом на даху, все це нагадує п’ятизірковий готель.

Ціна квартири вказує на те, що такі об’єкти нерухомості користуються попитом, особливо серед місцевих жителів, які розглядають такий тип квартир, як альтернативу старим «сталінкам». Вони також використовуються в якості «безпечного сховища для готівки», при цьому багато людей купують квартиру в центрі Києва під час будівництва, і тримають її порожньою для того, щоб продати в майбутньому і отримати прибуток. Ось куди українці вкладають свої гроші. І це є раціональним рішенням.

Квартиру, яку оглянув Kyiv Post, пропонували в умовах «голих стін», що є характерною рисою багатьох нових забудовників. Це значить, що квартира продається без ремонту та меблів, це щось трішечки більше ніж «цегла та розчин».

Якщо купувати квартиру для здачі в оренду, немає потреби шукати щось на верхньому поверсі з панорамними вікнами, так як орендна плата цієї квартири буде лише трішечки відрізнятися від орендної плати квартири з панорамними вікнами. Для квартири площею 64 м2, 1500$ в місяць – звичайна ціна. Така квартира буде миттєво здана в оренду. Схоплена відразу ж. Після того як її занесли в список, вона буде орендована через 2 тижні.

Новобудови у центральних районах є найбільш бажаним видом житла на ринку нерухомості Києва. У Royal Tower приблизно 10 % об’єктів залишаються непроданими.

Поступова поява нових жителів буде означати що деякі потенційні орендарі будуть шукати житло в іншому місці. Орендарі не хочуть нічого чути про ремонт.

Купівля квартири На лівому березі

Що пропонують: 13-й поверх, квартира площею 50 м2, повністю обладнана. Ціна: 55000$ (35000$ - купівля, плюс 15000$ за ремонт) /1000$ за 1 м2. Адреса: вул. Драгоманова, 2.

Цю квартиру, на лівому березі Дніпра, купили в серпні 2015 року за 35000$ коли вона ще знаходилася в стадії будівництва. Власницю квартири, Олену Гливинську, частково привабило те, що ціни були значно нижчими у цій частині міста у порівнянні з цінами на житло на правому березі.

Жінка навіть провела власне розслідування, включаючи вивчення репутації забудовника. Раніше вона ледве не стала жертвою шахрайства коли хотіла купити житло.

Вона вже майже купила нерухомість на правому березі Дніпра. Квартира знаходилася в гарному місці, близько від метро. Але потім Олена перевірила всі документи забудовника. Вони мали лише дозвіл на будівництво до дев’ятого поверху. Гливинська внесла задаток але не довела справу до кінця.

Квартиру, яку вона купила в кінцевому рахунку, знаходилася в стані «голих стін». На сьогоднішній день вона витратила близько 15000$ на ремонт. Всі гроші, включаючи початкову суму 35000$ за покупку, надійшли із власних заощаджень, від друзів і сім’ї. Гливинська говорить, що процентні ставки на іпотечні кредити є надзвичайно високими, але вона знайшла спосіб для здійснення давньої мрії.

Жінка чекала на це багато років. Коли живеш у місті 16 років, орендуючи квартиру, щомісяця ти витрачаєш багато грошей на оренду. І одного дня ти вирішуєш купити власну квартиру. Як власник Гливинська мало цікавиться доходом від здачі квартири в оренду, і замість цього кладе гроші в банк. На даний момент вона єдина, хто проживає на її поверсі. Інші квартири продані, але залишаються порожніми. Олена очікує, що в найближчі роки, коли квартири будуть заселені, а район навколо будівлі буде розвиватися далі, вартість її власної квартири зросте.

Коли Олена купувала квартиру, вона думала, що купить її, зробить ремонт, потім – продасть і купить більшу, кращу квартиру на правому березі Дніпра, як тільки заощадить гроші.

Якщо ви вирішили інвестувати в нерухомість Києва, чи просто плануєте відвідати столицю, співробітники терен Плюс зустрінуть вас в аеропорту та виконають трансфер. Досвідчені ріелтори компанії радо нададуть якісну консультацію щодо купівлі, оренди та управління комерційною або житловою нерухомістю в центрі Києва .

Оренда квартири в центрі Киева на Подолі недорого по вул. Ярославів Вал (поблизу м. Золоті ворота)

А також, у вас є чудова нагода купити житло в центрі Києва за вигідною ціною.

Оренда квартири на по вул. Антоновича (поблизу парка ім. Тараса Шевченка)

Джерело: KievPost. Автор: Рахім Рахемтулла


Останні статті про нерухомість:
Наскільки важливим є показник ВВП та як він впливає на "людське щастя"?
Київ зайняв друге місце в десятці найдорожчих країн світу за вартістю оренди житла
Порівняння цін на квартири від 50 до 500 тис. доларів у Києві та за кордоном
Рівень життя в Україні
Тарифи на електроенергію в Україні
Росія позбавляє долар статусу світової валюти, руйнуючи 40-річну угоду.
UBS виміряв «бульбашки» на ринках нерухомості в різних країнах світу.
comments powered by Disqus Переглянути всі відгуки

Для власників нерухомості

Хочете вигідно здати в оренду або продати?

Заповніть форму,

або зв'яжіться з нами:
тел.: +38 (044) 289-39-49
e-mail: info@teren.kiev.ua
Skype: teren.plus

Управління нерухомістю

Шановні Власники нерухомості та Інвестори!
Скористайтесь послугами нашої досвідченої команди з УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ.
МИ допоможемо швидко ЗДАТИ в оренду Вашу квартиру чи офіс, забезпечимо максимальний прибуток.

детальніше

Фен-шуй будинка та квартири

Консультації досвідченого спеціаліста.

teren2@ukr.net

детальніше

Дошка оголошень

Робота

Запрошуємо на роботу ріелторів з досвідом роботи і з хорошим знанням англійської мови.
info@teren.kiev.ua

Шановні ріелтори,
Якщо у Вас є «ексклюзивні»
квартири в оренду в центрі Києва, наше агентство нерухомості допоможе вигідно і швидко
здати квартиру в оренду.
Команда «Терен Плюс»

Купимо офіс в центрі Києва

100-200 м2
info@teren.kiev.ua
+380 44 284 35 61

Купимо 1-3 кімнатну квартиру в центрі

Бажано в царському будинку після реконструкції.
sale@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 49

Орендуємо будинок у Києві

200-500 м2. Євроремонт.
info@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 51

Орендуємо 3-4 кімнатну квартиру

У центрі Києва. Євроремонт.
apostolov@teren.kiev.ua
Терміново +380 44 289 39 49

Орендуємо квартиру

В центрі Києва.
150 - 200 м2, євроремонт
apostolov@teren.kiev.ua
+380 44 289 32 20

Прогноз погоды в Киеве » Украина
Підписатись на розсилку Відправити