тел. : +38 044 289-39-49
факс:+38 044 284-35-61
e-mail: info@teren.kiev.ua

01033, Украина, г. Киев
ул. Шота Руставели, 20б, офис #
skype: teren.plus

Київський час

Квартири подобово
без комісії
Оренда квартир без комісії
вул. Ярославів Вал, 10

вул. Ярославів Вал, 10 Код об’єкта: # 7710 Кількість кімнат 2 Ціна: 24000 грн переглянути


вул. Софіївська, 1

вул. Софіївська, 1 Код об’єкта: # 7708 Кількість кімнат 2 Ціна: 23000 грн переглянути


вул. Софіївська, 8

вул. Софіївська, 8 Код об’єкта: # 7709 Кількість кімнат 2 Ціна: 25000 грн переглянути


вул. Прорізна, 19

вул. Прорізна, 19 Код об’єкта: # 7737 Кількість кімнат 2 Ціна: 23000 грн переглянути


Офіс в Оренду
 вул. Дарвіна, 6

вул. Дарвіна, 6
Код об’єкта: # 8736
Кількість кімнат: 6

переглянути пропозицію

Наскільки важливим є показник ВВП та як він впливає на "людське щастя"?

Хоча ВВП на душу населення вимірюється в конкретних цифрах – цей критерій є абстрактним. Чим вимірюються показники нашого благополуччя, і який підхід до цього питання у світі?

Показник ВВП, як критерій для оцінки ефективності політики, - є об’єктом критики з боку розвинених країн. Зокрема, Франція зараз активно пропагує введення альтернативних показників для визначення рівня життя своїх громадян. Для розробки чіткої концепції навіть було створено спеціалізований комітет, до складу якого ввійшли два Нобелівських лауреати.

Є декілька причин для цього. По-перше, розрахунок ВВП на душу населення охоплює лише фінансові питання, не беручи до уваги безліч інших важливих для життя категорій, які часто мають більший вплив на задоволення людиною життям. По-друге, це середній показник – якщо в однієї людини два автомобілі та чотири будинки, а в іншої немає нічого – в середньому кожний із них є щасливим власником одного автомобіля та двох будинків – та ж сама ситуація і з розрахунком ВВП.

Як же в цьому разі оцінити реальну ситуацію в країні і, виходячи з цього, відрегулювати політику. Світове співтовариство пропонує декілька варіантів, серед яких поглиблене вивчення щастя та його факторів, паралельно з розвитком філософії соціальної справедливості та психології благополуччя.

Необхідно відштовхуватися від наявних можливостей у людини, реальності втілення ідей, її соціального комфорту та сприйняття світу в цілому. Звичайно, включаючи в загальну картину і показник ВВП. В 2017-2018 роках ВВП на душу населення складе 2000$. Якщо ВВП на душу населення буде таким низьким, населення нашої країни залишатиметься бідним.

Наскільки важливою є столиця для економіки країни

Чи замислювалися ви коли-небудь, наскільки важливою є столиця для економіки країни? Нове дослідження, проведене в німецькому інституті Derutschen Wirtschaft Köln, показує, що принаймні в Європі столиці – є головною силою економіки більшості країн. Відомі приклади – Греція та Словаччина. Якби Афіни та Братислава були видалені з обох країн, ВВП на душу населення знизилося б на 19,8 % та 18,9 % відповідно. Франція без Парижа втратила б 14,8 %, в той час як Британія без Лондона втратила б 11,1 % ВВП на душу населення.

Україна мовою цифр

За даними досліджень британського аналітичного центру The Legatum Institute за 2017 рік, який вимірює досягнення країн світу з точки зору їхнього процвітання, в рейтингу Україна знаходиться посередині між Сенегалом та Замбією – на 107 місці серед 149 країн світу, випередивши лише більшість африканських країн , але, очевидно, відстаючи від європейських країн. Лідером рейтингу є Нова Зеландія, а аутсайдер – Ємен. Існує 79 критеріїв, за якими визначався даний показник, вони об’єднані в вісім категорій.

Це економіка, бізнес, управління, освіта, здоров’я, безпека, особисті свободи та соціальний капітал. Найгірше за все у нас справи з управлінням, економікою та особистою свободою. Трохи краще з охороною здоров’я, підприємництвом, соціальним капіталом та безпекою. А за рівнем освіти Україна посіла 40 місце. Перше місце у рейтингу освіти належить Австралії, останнє місце зайняв Нігер. Всього у рейтингу – 188 країн.

Індекс людського розвитку

Цікавим з точки зору соціології є індекс людського розвитку (ІЛР) – комбінований показник, який дає оцінку розвитку. Він щорічно вираховується експертами Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй спільно з групою незалежних міжнародних експертів. Для того, щоб розуміти важливість ІЛР, ООН дало чітке визначення терміну «людський розвиток»: це процес розширення свободи людей довгим, здоровим та творчим життям, на здійснення інших цілей, які, на їхню думку, є цінними; приймати активну участь в забезпеченні справедливості та стійкості розвитку на планеті. ІЛР вимірює досягнення країни з точки зору стану здоров’я, отримання освіти та фактичного прибутку її громадян.

Станом на 2016 рік Україна опинилася в списку країн з високим рівнем Індексу людського розвитку, зайнявши 81 місце серед 105 країн (між Македонією та Алжиром) з показниками 0,747. Для порівняння, у Норвегії, яка очолила цей список, показник склав 0.944, а в Нігері, який завершує рейтинг, показник склав 0,348.

Всесвітній індекс щастя (ВІЩ) – показник ефективності, з якої країни використовують економічне зростання та природні ресурси для того, щоб забезпечити своїм громадянам щасливе життя.

Сьогодні багато країн світу звертають велику увагу саме на цей показник. Не дивлячись на те, що виміряти таке абстрактне поняття, як щастя, доволі складно, британський дослідницький центр New Economic Foundation спільно з екологічною організацією Friends of the Earth, гуманітарною організацією World Development Movement та групою незалежних міжнародних експертів взялися за цю справу. За результатами досліджень в 2016 році, Україна опинилася на 70 місці в рейтингу, по сусідству з Венгрією та Тунісом. Всього у рейтингу – 140 країн. Лідер рейтингу – Коста-Ріка,не сама багата та процвітаюча країна, але її громадяни уміють радіти тому, що вони мають, що і ще раз підкреслює слабкий зв’язок грошового питання та щастя.

Можна брати до уваги ще декілька показників, які демонструють наш стан справ. За даними ООН, опублікованими в 2012 році, Україна на 194 місці з 195 країн по темпу росту населення з негативною динамікою в 0,6 %. За рівнем три валості життя наша країна знаходиться на 111 місці з 190 країн, що беруть участь, з показником 71.0. Але для тих хто доживає до цього віку і більше – рівень життя далекий від хорошого.

Індекс якості життя

Міжнародна недержавна організація HelpAge International, розробила методику визначення індексу якості життя людей похилого віку, за яким Україна отримала 37.0 балів зі 100 можливих, зайнявши 73 місце серед 96 країн.

Індекс економічної свободи розраховується американським дослідницьким центром The Heritage Foundation за середнім арифметичним десяти контрольних показників. Серед них: права власності, свобода від корупції, фіскальна свобода, участь влади, свобода підприємництва, свобода праці, монетарна свобода, свобода торгівлі, свобода інвестицій, фінансова свобода.

Всесвітній банк покращив прогноз росту ВВП України в 2018 році з 3 % до 3,5 %, а в 2019 році – з 3 % до 4 %, у порівнянні зі своїми оцінками, наданими в січні цього року.

Зусилля влади по стабілізації, які були підтримані міжнародними фінансовими інститутами, а також дуже гарний урожай, призвели до стрімкого зростання в 2016 році на 2,3 % після падіння на 15,8 % в 2014 – 2015 роках в результаті геополітичної напруги з Росією. Банк вказує, що покращив оцінку росту української економіки в 2016 році з 1 % до 2,3 %, зберігаючи прогноз на поточний рік на рівні 2 %.

В рейтингу країн за показником створення сприятливих умов ведення бізнесу, за даними Всесвітнього банку за 2017 рік, наша країна розташувалася на 80 місці із 189 країн.

Зараз у світі все частіше звертаються до питання екології, стан якої тяжіє до катастрофічного і багато в чому визначає якість життя людей. За даними досліджень Центру екологічної політики та права при Єльському університеті, який вирахував індекс екологічної ефективності, в 2016 році Україна зайняла 44 місце із 180.

Невідомо, чи наш уряд бере до уваги всі ці показники, для того, щоб зрозуміти до чого прагнути. Але відповідно до різних рейтингів, ми бачимо, що все не зовсім так яскраво, як хотілося.

Не зважаючи на показники ВВП, наша столиця завжди радо зустрічає гостей. Так як місто Київ з давніх-давен приваблювавало туристів з різних куточків світу. Музеї, архітектурні пам’ятки, дивовижні краєвиди, розваги – все це можна знайти в Києві. А компанія Терен Плюс, яка є лідером на ринку нерухомості, допоможе вам орендувати або купити квартиру в центрі Києва за низькими цінами.

Оренда квартири на Подолі недорого по вул. Почайнинська (поблизу БЦ Доміно)

Україна в антитопі за алкоголем та хакерами

Україна вже традиційно плететься в хвості різних рейтингів. Але є й такі, в яких вона входить в ТОП-5. Проте, не варто радіти: більшість з них відображає негативні явища. Відповідно до даних Всесвітньої організації охорони здоров’я за 2014 рік, в рейтингу країн світу за рівнем споживання алкоголю, вираженого в літрах чистого етилового спирту на душу населення, наша держава замикає першу п’ятірку з показником в 15.6 літра. Випередили нас тільки Молдова (18,22 л), Чехія (16,45 л) , Венгрія (16.27) та Росія (15.76 л). Найбільш непитущими виявилися жителі Афганістану – 0,2 л на душу населення.

Українці непогано освоїлися в кіберпросторі, за даними провідного німецького оператора зв’язку Deutche TeleKom, який створив карту країн-джерел кібератак, Україна час від часу лідирує. Наприклад, за підсумками вересня 2013 року наша країна зайняла 5 місце в даному антирейтингуз показником біля 500 тисяч кібератак на сервери по всьому світу. Лідирує Росія – на її рахунку біля 2,2 млн кібератак. В п’ятірку також ввійшли США (біля 1млн.), Тайвань (біля 700 тисяч) і Румунія (біля 665 тисяч).

Україна потрапила в ТОП-5 світових експортерів меду. Проте життя середньостатистичного українця від цього солодшим не стало, але нам є до чого прагнути.


Останні статті про нерухомість:
Київ зайняв друге місце в десятці найдорожчих країн світу за вартістю оренди житла
Порівняння цін на квартири від 50 до 500 тис. доларів у Києві та за кордоном
Рівень життя в Україні
Тарифи на електроенергію в Україні
Росія позбавляє долар статусу світової валюти, руйнуючи 40-річну угоду.
UBS виміряв «бульбашки» на ринках нерухомості в різних країнах світу.
В Україні вперше офіційно продали квартиру за криптовалюту.
comments powered by Disqus Переглянути всі відгуки

Для власників нерухомості

Хочете вигідно здати в оренду або продати?

Заповніть форму,

або зв'яжіться з нами:
тел.: +38 (044) 289-39-49
e-mail: info@teren.kiev.ua
Skype: teren.plus

Управління нерухомістю

Шановні Власники нерухомості та Інвестори!
Скористайтесь послугами нашої досвідченої команди з УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ.
МИ допоможемо швидко ЗДАТИ в оренду Вашу квартиру чи офіс, забезпечимо максимальний прибуток.

детальніше

Фен-шуй будинка та квартири

Консультації досвідченого спеціаліста.

teren2@ukr.net

детальніше

Дошка оголошень

Робота

Запрошуємо на роботу ріелторів з досвідом роботи і з хорошим знанням англійської мови.
info@teren.kiev.ua

Шановні ріелтори,
Якщо у Вас є «ексклюзивні»
квартири в оренду в центрі Києва, наше агентство нерухомості допоможе вигідно і швидко
здати квартиру в оренду.
Команда «Терен Плюс»

Купимо офіс в центрі Києва

100-200 м2
info@teren.kiev.ua
+380 44 284 35 61

Купимо 1-3 кімнатну квартиру в центрі

Бажано в царському будинку після реконструкції.
sale@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 49

Орендуємо будинок у Києві

200-500 м2. Євроремонт.
info@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 51

Орендуємо 3-4 кімнатну квартиру

У центрі Києва. Євроремонт.
apostolov@teren.kiev.ua
Терміново +380 44 289 39 49

Орендуємо квартиру

В центрі Києва.
150 - 200 м2, євроремонт
apostolov@teren.kiev.ua
+380 44 289 32 20

Прогноз погоды в Киеве » Украина
Підписатись на розсилку Відправити