тел. : +38 044 289-39-49
факс:+38 044 284-35-61
e-mail: info@teren.kiev.ua

01033, Украина, г. Киев
ул. Шота Руставели, 20б, офис #
skype: teren.plus

Київський час

Квартири подобово
без комісії
Оренда квартир без комісії
вул. Софіївська, 8

вул. Софіївська, 8 Код об’єкта: # 7709 Кількість кімнат 2 Ціна: 25000 грн переглянути


вул. Ярославів Вал, 10

вул. Ярославів Вал, 10 Код об’єкта: # 7710 Кількість кімнат 2 Ціна: 24000 грн переглянути


вул. Прорізна, 19

вул. Прорізна, 19 Код об’єкта: # 7935 Кількість кімнат 2 Ціна: 16000 грн переглянути


вул. Межигірська, 3/7

вул. Межигірська, 3/7 Код об’єкта: # 7741 Кількість кімнат 2 Ціна: 20000 грн переглянути


Офіс в Оренду
 вул. Дарвіна, 6

вул. Дарвіна, 6
Код об’єкта: # 8736
Кількість кімнат: 6

переглянути пропозицію

Росія позбавляє долар статусу світової валюти, руйнуючи 40-річну угоду.

Багато хто не знає на чому засновано нинішній статус американського долара як світової валюти. Але саме ці фундаментальні угоди, на яких він тримається, тепер валяться, хоча більшість не надає особливого значення ланцюгу взаємопов’язаних, подій, продовжуючи вірити по інерції в силу долара, тому що він нібито був таким завжди.

Фінансовий експерт Джеймс Рікардс, який пропрацював 35 років на Уолл-Стріт в якості топ-менеджера з управління ринковою інформацією в консалтинговій компанії і який виступив перед Палатою представників з доповіддю про ризики фінансового моделювання і кризу 2008 року, розкриває своє бачення того, чому світовий статус долара знаходиться піп серйозною загрозою.

В основі сучасного долара, який являється світовою резервною і торговою валютою, лежить оригінальна «угода» між США і Саудівською Аравією. Вона була "укладена" Генрі Кіссінджером і саудівськими принцами у 1974 році, для підтримки американської валюти. У той час, похитнулася довіра в долар, після того, як президент Ніксон в 1971 році відмінив конвертованість долара на золото.

Саудівська Аравія отримувала долари за свої поставки нафти, але вони не могли більше конвертувати їх в золото по гарантованій ціні безпосередньо в Казначействі США. Саудівці таємно скидали долари і купували золото на лондонського ринку. Це чинило тиск на сховища злитків в банках, які отримували долари.

Впевненість в доларі почала розхитуватися. Генрі Кіссінджер і міністр фінансів Вільям Саймон розробили план. Якщо саудити будуть оцінюватит нафту в доларах, банки США будуть тримати доларові депозити для саудівців.

Ці долари будуть використовуватися для розвитку економік позичальників, які в свою чергу, будуть купувати промислові товари у Сполучених Штатах і Європі. Це допоможе світовій економіці та сприятиме підтримці стабільності цін в США. Саудівська Аравія отримає більше клієнтів і стабільний долар, а США змусить світ прийняти свою валюту, тому що всім будуть потрібні долари, щоб купити нафту.

Відповідно до цієї «угоди», загроза вторгнення в Саудівську Аравію з метою насильного захоплення нафтових родовищ не була занадто ефемерною. Але план нафтодолара блискуче спрацював, і вторгнення не відбулося.

Тепер, через 43 роки, цей налагоджений механізм починає давати збої. Світ втрачає довіру в долар. Китай нещодавно заявив, що будь-який експортер нафти, який приймає за неї юані, може конвертувати нафту на золото на Шанхайській біржі золота і хеджувати його валютну вартість на Шанхайській ф’ючерсній біржі.

Нова «угода» має кілька частин, які разом призводять до загибелі долара. Перша частина полягає в тому, що Китай буде купувати нафту в Росії та Ірані, в обмін на юань.

Юань не є основною резервною валютою, тому він не є дуже привабливим активом для Росії та Ірану. Китай вирішив цю проблему, запропонувавши конвертувати юань на золото на місцевій біржі.

Дане перетворення нафти через юані на золото усуває роль долара. Росія була першою країною, яка погодилася прийняти юань. Інші країни БРІКС (Бразилія, Індія і Південна Африка) схвалили план Китаю на початку цього місяця. Венесуела має тепер також приєднатися до цієї угоди. Росія - № 2 і Венесуела - № 7 в переліку десяти найбільших експортерів нафти в світі. Інші швидко послідують за ними. До чого це призведе?

Це був початок кінця нафтодоларової системи, яку Генрі Кіссінджер розробив спільно з Саудівською Аравією в 1974 році, після того, як Ніксон відмовилися від золотого стандарту. Звичайно, провідні резервні валюти рано чи пізно помирають, але не обов’язково одночасно. Цей процес може продовжуватися протягом багатьох років.

Наприклад, долар США замінив британський фунт стерлінгів як провідну резервну валюту, якою він був на початку 20-го століття. Цей процес було завершено на Бреттон-Вудській конференції в 1944 році, але почався він тридцять років тому, в 1914 році, на початку Першої світової війни.

Саме тоді золото почало надходити із Великобританії до Нью-Йорку як оплата за необхідні Королівству військові матеріали і сільськогосподарський експорт.

Велика Британія також взяла величезні кредити у нью-йоркських банкірів, організованих Джеком Морганом, тодішнім главою банку Morgan. 1920 і 1930-х років – ми стали свідками тривалого і повільного падіння фунта стерлінгів, оскільки він девальвувався до золота в 1931 році і знову знецінився по відношенню до долара в 1936 році.

В даний час долар втрачає статус провідної резервної валюти, але немає жодної об’яви або важливої події, а просто довгий, повільний процес її маргіналізації. Ми вже згадували, що Росія та Венесуела сьогодні оцінюють нафту в юанях, замість доларів. Але Росія зробила ще один крок вперед під час реалізації свого плану "дедоларизації".

Нещодавно РФ заборонила доларові платежі в своїх морських портах. І хоча вони переважно належать державі, багато виплат, таких як тарифні або за паливо, як і раніше здійснювалися в доларах. Але з цим покінчено. Це лише одна з багатьох історій по всьому світу, яка демонструє, як долар витісняється з міжнародної торгівлі та платежів, які повинні бути замінені юанем, рублем, євро або золотом.

Я думаю, що золото в кінцевому підсумку коштуватиме $ 10 000 за унцію, і більше. Зараз мене часто запитують, "Як Ви можете стверджувати, що ціни на золото зростуть до 10 0$, не знаючи подальшого розвитку світової економіки або майбутніх дій Федеральної резервної системи?" Це не моя уява. Я не кидав гучні фрази для того, щоб привернути увагу заголовків. Це орієнтовна недефляційна ціна на золото. Всі кажуть, що золотий стандарт неможливий через недостатню кількість "фізичного" золота. Але його завжди достатньо, в нього просто повинна бути вірна ціна.

Я не стверджую, що ми будемо мати золотий стандарт. Я хочу сказати, що якщо у нас буде щось подібне до нього, - правильна ціна золота є критично важливою. Аналітичне питання: ви можете мати золотий стандарт, за наявності правильної ціни на золото; яка ж його недефляційна вартість? Якою має бути ціна на золото, щоб воно могло забезпечити світову торгівлю і комерцію, і банківські баланси не зменшуючи при цьому грошову вагу? Відповідь: $10 000 за унцію.

Я використовую 40%-ву підтримку грошової ваги М1. Деякі люди наполягають на 100%-ій підтримці. Історично це було лише 20%, так що 40 відсотків - мій розмір. Якщо ви візьмете глобальний M1 найбільших економік і його частину в розмірі 40% поділите на кількість офіційного золота у світі, відповідь буде приблизно $ 10 000 за унцію. І тут немає ніякої таємниці. Це не вигадане число. Це просто математика початкової школи. Знову ж таки, ви не повинні мати золотий стандарт, але, якщо ви введете його, - такою має бути ціна на золото. Постає питання: чи буде у нас золотий стандарт?

Процес розпаду довіри до грошей у центрального банку вже спостерігається. В новітній історії це траплялося три рази, у сталася 1914, 1939 та1971 роках. Давайте не будемо забувати, що в 1977 році в Сполучених Штатах випустили казначейські облігації, виражені у швейцарських франках, тому що жодна країна не хотіла доларів. Казначейство США тоді здійснювало позики у швейцарських франках, тому що люди не хотіли доларів, принаймні по відсотковій ставці, яку казначейство було готове заплатити.

Ось наскільки все було жахливо, і ця криза відбувається кожні 30-40 років. Знову ж таки ми можемо звернутися до історії і побачити, що сталося в 1998 році. Уолл-стріт допомогла хедж-фонду, щоб врятувати світ. Центральні банки, допомагать Уолл-стріт, щоб врятувати світ.

Що відбудеться в 2018 році? Ми не можемо знати напевно. Але врешті-решт, настане переломний момент, коли крах долара раптом прискориться, як це було увипадку з фунтом стерлінгів в 1931 році. І поки ще є час, для інвестори повинні купити золото та інші тверді активи, поки ще не занадто пізно.

За матеріалами dailyreckoning.com


Останні статті про нерухомість:
UBS виміряв «бульбашки» на ринках нерухомості в різних країнах світу.
В Україні вперше офіційно продали квартиру за криптовалюту.
Про неможливість укладення договору найму житла на безоплатній основі (Роз’яснення ДФС України щодо договору про надання нерухомості в оренду)
Виписка орендаря: відтепер карти в руки власникові
Оцінка заміської нерухомості
Професійний підхід до домашнього питання
Нове життя - новий дім?
comments powered by Disqus Переглянути всі відгуки

Для власників нерухомості

Хочете вигідно здати в оренду або продати?

Заповніть форму,

або зв'яжіться з нами:
тел.: +38 (044) 289-39-49
e-mail: info@teren.kiev.ua
Skype: teren.plus

Управління нерухомістю

Шановні Власники нерухомості та Інвестори!
Скористайтесь послугами нашої досвідченої команди з УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ.
МИ допоможемо швидко ЗДАТИ в оренду Вашу квартиру чи офіс, забезпечимо максимальний прибуток.

детальніше

Фен-шуй будинка та квартири

Консультації досвідченого спеціаліста.

teren2@ukr.net

детальніше

Дошка оголошень

Робота

Запрошуємо на роботу ріелторів з досвідом роботи і з хорошим знанням англійської мови.
info@teren.kiev.ua

Шановні ріелтори,
Якщо у Вас є «ексклюзивні»
квартири в оренду в центрі Києва, наше агентство нерухомості допоможе вигідно і швидко
здати квартиру в оренду.
Команда «Терен Плюс»

Купимо офіс в центрі Києва

100-200 м2
info@teren.kiev.ua
+380 44 284 35 61

Купимо 1-3 кімнатну квартиру в центрі

Бажано в царському будинку після реконструкції.
sale@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 49

Орендуємо будинок у Києві

200-500 м2. Євроремонт.
info@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 51

Орендуємо 3-4 кімнатну квартиру

У центрі Києва. Євроремонт.
apostolov@teren.kiev.ua
Терміново +380 44 289 39 49

Орендуємо квартиру

В центрі Києва.
150 - 200 м2, євроремонт
apostolov@teren.kiev.ua
+380 44 289 32 20

Прогноз погоды в Киеве » Украина
Підписатись на розсилку Відправити