тел. : +38 044 289-39-49
факс:+38 044 284-35-61
e-mail: info@teren.kiev.ua

01033, Украина, г. Киев
ул. Шота Руставели, 20б, офис #
skype: teren.plus

Київський час

Квартири подобово
без комісії
Оренда квартир без комісії
вул. Прорізна, 19

вул. Прорізна, 19 Код об’єкта: # 7935 Кількість кімнат 2 Ціна: 16000 грн переглянути


вул. Ярославів Вал, 10

вул. Ярославів Вал, 10 Код об’єкта: # 7710 Кількість кімнат 2 Ціна: 24000 грн переглянути


вул. Софіївська, 8

вул. Софіївська, 8 Код об’єкта: # 7709 Кількість кімнат 2 Ціна: 25000 грн переглянути


вул. Прорізна, 19

вул. Прорізна, 19 Код об’єкта: # 7737 Кількість кімнат 2 Ціна: 23000 грн переглянути


Офіс в Оренду
 вул. Дарвіна, 6

вул. Дарвіна, 6
Код об’єкта: # 8736
Кількість кімнат: 6

переглянути пропозицію

UBS виміряв «бульбашки» на ринках нерухомості в різних країнах світу.

Експерти фінансового конгломерату вже давно тримають свою руку на пульсі ринку нерухомості Конфедерації, щоквартально публікуючи інформацію про індикатор Swiss Real Estate Bubble Index. Термін "бульбашка" означає, що активи були істотно переоцінені протягом тривалого часу. Справедливість такої оцінки може бути відома тільки тоді коли ця «бульбашка» лопне. Поки до кризи справа не дійшла, такі показники дозволяють оцінити ризики учасникам ринку та контролюючим органам.

Згідно з останніми оцінками UBS, Швейцарський ринок знаходиться в фазі ризику", проте до формування «бульбашки» справа поки що не дійшла. Однак, стабільний попит на житло, в поєднанні з високими цінами та дешевими іпотечними кредитами протягом декількох років тримають ринок в "підігрітому" стані, змушуючи владу вдаватися до деких обмежувальних заходів.

Однак, згідно з новими дослідженням UBS, справи в Швейцарії йдуть не так вже й погано. Існує більший ризик формування та розриву «бульбашки» в Лондоні та Гонконгу, які отримали в Global Real Estate Bubble Index,88 і 1.67 балів, відповідно.

"Ринок нерухомості знаходиться на території ризику",- відзначили автори дослідження, аналізуючи ситуацію в Лондоні. "Регулювання цін здається неминучим," – йдеться в коментарях опису ринку нерухомості Гонконгу. Відхилення від норми спостерігається протягом тривалого часу в Сіднеї (1,39), Ванкувері (1,35), Сан-Франциско (1,15) і Амстердамі (1,07), що свідчить про значну переоцінку місцевого житла. Ціни на нерухомість завищені також в Женеві (0,91), Цюриху (0,86), Парижі (0.77) та Франкфурті (0,76) і в меншій мірі, у Токіо (0,6) і Сінгапурі (0,56), зазначають експерти.

Досить справедливо, з точки зору історичної перспективи, ціни на житло були встановлені в Нью-Йорку (0.19) і Бостоні (0,15). А власники нерухомості в Чикаго (0.7), навпаки, могли б отримати за неї набагато більше за інших обставин. Таким чином, ціни в цьому місті поки на 31% нижчі своїх пікових значень 2006 року.

"Коктейль з оптимістичних очікувань, сприятливої економічної ситуаціії та припливу іноземного капіталу останнім часом призвели до зростання цін в деяких містах." "Гнучка грошово-кредитна політика не дозволила ринкам нерухомості стабілізуватися та сприяла підвищенню ризику формування «місцевих бульбашок", - пояснив Клаудіо Сапутеллі, глава відділу глобальної нерухомості при інвестиційній службі підрозділу управління приватним капіталом UBS.

Проведений експертами аналіз "бульбашок" доповнюють дані про діючі в цих регіонах співвідношення «ціна-дохід» та «ціна-оренда». Перший показник відповідає тривалості роботи (в роках) висококваліфікованого спеціаліста, необхідної для купівлі квартири площею 60 квадратних метрів, недалеко від центру міста. Другий дорівнює сумі орендної плати, яка відповідає вартості покупки власного житла такого ж розміру. У співвідношенні «ціна-дохід» Гонконг виявився незаперечним лідером, де потрібно працювати більше ніж 20 років, щоб заробити на квартиру. Слід зазначити, що відкладати гроші або виплачувати банку іпотечний кредит протягом декількох років і навіть десятиліттями, доводиться жителям багатьох мегаполісів світу. Однак в даному випадку мова йде про висококваліфікованих (і, тому добре оплачуваних) фахівців і досить скромний метраж. Експерти відзначили, що невиправдано високі ціни вказують на високу залежність від іноземного попиту.

В найближчих конкурентів Гонконгу, відповідно до цього критерію перспективи виглядають більш яскраво: мешканці Лондона, Парижа, Сінгапура мають шанс накопичити на власне гніздечко за 13-14 років. У Женеві та Цюриху, за даними UBS, є можливість поліпшити свої житлові умови за 6-7 років, але, за умови отримання доходу високого рівня.

В той час, фінансовій столиці Швейцарії немає рівних, по критерію «ціна-оренда»: вартість покупки квартири для жителів Цюриха еквівалентна 37 рокам оренди, що свідчить про високу залежність цін на нерухомість від низьких ставок покредитах, вважають спеціалісти UBS. Однак, жителям Ванкувера, Гонконгу, Женеви, Сінгапура, Парижа і Лондона покупка власного житла надасть можливість заощадити більш ніж 30 років на його оренді.

У будь-якому разі, за деякими ознаками Женева та Цюрих виявилися ближче до нижньої межі розгалуження "переоцінка нерухомості", якому відповідає значення індикатора «бульбашки» від 0,5 до 1,5, відзначають фахівці UBS. За останні три роки ціни в місті Кальвін знизилися на 5%, в той час як сільська місцевість дещо підвищила свої показники. Високий рівень орендної плати та стабільні доходи сприяли зниженню індикатора.

В Цюріху, навпаки, по закінченню фінансової кризи ціни зросли на 30 відсотків, такі темпи зростання є дуже помітними серед міст, які були предметом дослідження. Показники орендної плати і доходів залишились на тому ж рівні, що не заважає Цюриху лідирувати в категорії «ціна-оренда».

Джерело: http://nashagazeta.ch/printpdf/20600

Автор: Тетяна Гірко


Останні статті про нерухомість:
В Україні вперше офіційно продали квартиру за криптовалюту.
Про неможливість укладення договору найму житла на безоплатній основі (Роз’яснення ДФС України щодо договору про надання нерухомості в оренду)
Виписка орендаря: відтепер карти в руки власникові
Оцінка заміської нерухомості
Професійний підхід до домашнього питання
Нове життя - новий дім?
Як обрати нерухомість і не помилитися у виборі?
comments powered by Disqus Переглянути всі відгуки

Для власників нерухомості

Хочете вигідно здати в оренду або продати?

Заповніть форму,

або зв'яжіться з нами:
тел.: +38 (044) 289-39-49
e-mail: info@teren.kiev.ua
Skype: teren.plus

Управління нерухомістю

Шановні Власники нерухомості та Інвестори!
Скористайтесь послугами нашої досвідченої команди з УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ.
МИ допоможемо швидко ЗДАТИ в оренду Вашу квартиру чи офіс, забезпечимо максимальний прибуток.

детальніше

Фен-шуй будинка та квартири

Консультації досвідченого спеціаліста.

teren2@ukr.net

детальніше

Дошка оголошень

Робота

Запрошуємо на роботу ріелторів з досвідом роботи і з хорошим знанням англійської мови.
info@teren.kiev.ua

Шановні ріелтори,
Якщо у Вас є «ексклюзивні»
квартири в оренду в центрі Києва, наше агентство нерухомості допоможе вигідно і швидко
здати квартиру в оренду.
Команда «Терен Плюс»

Купимо офіс в центрі Києва

100-200 м2
info@teren.kiev.ua
+380 44 284 35 61

Купимо 1-3 кімнатну квартиру в центрі

Бажано в царському будинку після реконструкції.
sale@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 49

Орендуємо будинок у Києві

200-500 м2. Євроремонт.
info@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 51

Орендуємо 3-4 кімнатну квартиру

У центрі Києва. Євроремонт.
apostolov@teren.kiev.ua
Терміново +380 44 289 39 49

Орендуємо квартиру

В центрі Києва.
150 - 200 м2, євроремонт
apostolov@teren.kiev.ua
+380 44 289 32 20

Прогноз погоды в Киеве » Украина
Підписатись на розсилку Відправити