тел. : +38 044 289-39-49
факс:+38 044 284-35-61
e-mail: info@teren.kiev.ua

01033, Украина, г. Киев
ул. Шота Руставели, 20б, офис #
skype: teren.plus

Київський час

Квартири подобово
без комісії
Оренда квартир без комісії
вул. Софіївська, 1

вул. Софіївська, 1 Код об’єкта: # 7708 Кількість кімнат 2 Ціна: 23000 грн переглянути


вул. Ярославів Вал, 10

вул. Ярославів Вал, 10 Код об’єкта: # 7710 Кількість кімнат 2 Ціна: 24000 грн переглянути


вул. Софіївська, 8

вул. Софіївська, 8 Код об’єкта: # 7709 Кількість кімнат 2 Ціна: 22000 грн переглянути


вул. Межигірська, 3/7

вул. Межигірська, 3/7 Код об’єкта: # 7741 Кількість кімнат 2 Ціна: 20000 грн переглянути


Офіс в Оренду
 вул. Дарвіна, 6

вул. Дарвіна, 6
Код об’єкта: # 8736
Кількість кімнат: 6

переглянути пропозицію

НЕ ГРАЙТЕ З ВОГНЕМ

Нерухомість це те, з чим будь-яка компанія або бізнесмен має справу в тій чи іншій формі. На певній стадії кожна компанія купує чи орендує нерухомість, або приймає участь в будівництві чи реконструкції. В ході таких дій ви вимушені співпрацювати з деякими державними органами, в функції яких входить підготовка нормативних актів й контроль за їх додержанням.

Нерухомість це те, з чим будь-яка компанія або бізнесмен має справу в тій чи іншій формі. На певній стадії кожна компанія купує чи орендує нерухомість, або приймає участь в будівництві чи реконструкції. В ході таких дій ви вимушені співпрацювати з деякими державними органами, в функції яких входить підготовка нормативних актів й контроль за їх додержанням.

Органи архітектурного нагляду, служба пожежної oхорони, санітарні служби, органи енергопостачання і т.п. - це ті, з ким уникнути контакту ви не зможете. особливо це відноситься до компаній чи бізнесменів, хто професійно працює на ринку нерухомості або в будівництві. В основному, є два шляхи співпраці з ними. Один, це коли ви приходити до них і вони вам пояснюють яких правил вам необхідно додержуватись. Другий, це коли вони приходять до вас і ви пояснюєте, чому ви не додержуєтесь правил. Очевидно, другий шлях є найменш приємною перспективою, але саме так частіше трапляється.

Для людей, що звикли розмовляти на мові грошей, багато речей підлягає оцінці. Додержання або порушення нормативних актів також мають свою певну ціну. Питання стоїть так:" Що дешевше: витрачати гроші, виконуючи правила (звичайно це коштує грошей) чи платити штраф або давати хабара?" Звісно, багато залежить від конкретних обставин.

З практичної точки зору слід сказати, що при теперешній системі контролю за дотримуванням правил дешевше порушувати правила. Головна причина настільки малої ефективності - це брак фінансових санкцій в арсеналі контролюючих органів. Ці органи не достатньо фінансуються з бюджету, вони вимушені шукати додаткові джерела доходів і діючи так, вони потворюють деяким порушенням.

Якщо б за порушеннями слідували серйозні фінансові санкції, одним пострілом можна було б вбити двох зайців.Це питання часу, поки знайде практичне застосування ідея, що єдиний шлях зменшити число порушень, це зробити їх надто коштовними.

В цій статті ми намагаємось привернути вашу увагу до правил пожежної безпеки (ППБ). Ми вибрали цей предмет з двох причин. Перша - це те, що всі компанії незалежно від того, яким бізнесом займаються, повинні додержуватись ППБ (яких саме - залежить від виду бізнесу). Друга причина - всі компанії порушують ППБ в тій чи іншій формі.

"В Kиєві немає жодної компанії, де не порушуються правила пожежної безпеки" проголосив один старший пожежний офіцер, який побажав, щоб його ім’я не називалось. Експерти департаменту пожежної охорони Старокиївського району (одного із центральних) щиро погодились надати нам деякі статистичні дані. З початку цього року вже сталося більш ніж 400 випадків загорання (ця цифра відноситься тільки до одного району міста). Служба пожежної охорони має право припинити діяльність компанії, яка порушує ППБ і середня кількість таких компаній (діяльність яких була припинена) - 20 за один місяць в одному районі.

Якщо ви корпоративний керівник і читаєте цю статтю сидячи в своєму офісі - погляньте що робиться навколо. Чи є у вас пожежна сигналізація? Чи є вогнегасники в приміщеннях офісу? Чи є спеціальне місце в вашому офісі, де розміщені правила пожежної безпеки і кожний може ознайомитись з ними? Ви знаєте, що при прийомі на роботу нових співробітників Ви повинні були проінструктувати їх про додержання ППБ і повторювати це кожного кварталу? Ви знаєте, що Ваші співробітники повинні підписати спеціальну форму, що вони проінструктовані? Якщо, Ви директор компанії то несете персональну відповідальність за порушення ППБ, включаючи кримінальну?

Які найбільш поширені порушення ППБ? Коли якась компанія бажає розмістити свій офіс в певному будинку, вона повинна офіційно звернутись до служби пожежної охорони (СПО) й одержати дозвіл розмістити офіс в цьому конкретному будинку. Такий дозвіл дається після того, як СПО перевірить приміщення і видасть приписи (напр. зробити додатковий вихід, змонтуватиувати пожежну сигналізацію і т.п.) Одне із найбільш розповсюджених порушень - це неодержання дозволу СПО на розміщення офісу в цьому приміщенні. Не багато компаній знають, що вони повинні це зробити. Якщо Ваш офіс розташовано в житловому будинку, та його частина, що використається під офіс повинна бути відокремлена від житлової частини вогнестійким матеріалом, це можуть бути бетонні або цегляні стіни, якщо в офісі підлога дерев’яна, вона повинна бути відокремлена від житлової частини бетонною підлогою. Невиконання цих вимог "відокремлення" також є поширеним порушенням.

Також, офіси повинні мати додаткові пожежні виходи. Металеві грати на вікнах, принаймні на одному з них, повинні бути зроблені таким чином, щоб вони легко відкривалися у випадку пожежі. Порушення цих правил також поширене.

Ми рекомендуємо компаніям перевірити, чи є в них порушення ППБ й наскільки вони серйозні. І перша людина, яка в цьому зацікавлена - це директор, бо згідно Закону "Про пожежну охорону" від 17.12.93, директор несе персональну відповідальність за додержання компанією ППБ. Директор може уповноважити на це іншого робітника, але відповідальність залишається на ньому. У випадку порушення ППБ директор підлягає адміністративному покаранню у вигляді штрафу 102 грн. ($ 20).Якщо протягом року після адміністративного покарання директор скоїть аналогічне адміністративне правопорушення він може бути притягнутий до кримінальної відповідальності, а це значить рік виправних робіт або штраф 680 грн. ($120) Якщо порушення ППБ привело до пожежі кримінальна відповідальність означає позбавлення волі строком до трьох років або виправні роботи до двох років або штраф від 850 грн. ($ 160) до 2040 грн. ($ 380), якщо внаслідок пожежі є нещасні випадки з людьми або смертельні випадки строк ув’язнення становить до 8 років (Стаття 2201 Кримінального Кодексу України).

Незалежно від того, чи притягнутий директор до відповідальності, на компанію накладаються санкції також. Фінансові санкції досягають рівня 2% фонду заробітної плати. Служба Пожежної Охорони має право опечатати приміщення (все приміщення або окремі кімнати) або призупинити діяльність підприємства, що порушує ППБ.

Незважаючи на те, що порушник ППБ може мати серйозні проблеми із СПБ (санкції, призупинення діяльності і т.п.), всі ці проблеми можуть здаватися нічим порівняно з відшкодуванням збитків. Такі судові провадження можуть бути збуджені, наприклад, мешканцями прилеглих приміщень, що були пошкоджені в результаті пожежі в приміщенні, що належить чи орендується вашою компанією. Нема необхідності казати, що буде якщо СПО доведе, що ви порушували правил пожежної безпеки.

Тому всім, хто орендує приміщення ми радимо уважно відноситися до контракту в частині правил пожежної безпеки. Орендний контракт має містити положення про те, хто вбудовує пожежну сигналізацію, яка відповідальність орендодавця відносно пожежної безпеки і яка орендаря, до якої міри поширюється відповідальність кожної сторони у випадку відшкодування збитків і т.п..

Таким чином, ми рекомендуємо кожній компанії (особливо тим хто володіє значним нерухомим майном) - переглянути пункти стосовно пожежної безпеки виходячи з двох аспектів. Перше, питання пожежної безпеки заслуговує уваги в будь-якому випадку. Друге, є розумним встановити до якого обмеження ваша компанія може порушувати ППБ і встановити ризики, які тягнуть за собою такі порушення. (різні санкції, що накладає СПБ, цивільна та кримінальна відповідальність, не кажучи про ризик пожежі із збитками та нещасними випадками) Таке розуміння буде основою вашого рішення (виходячи із конкретних обставин, в яких знаходиться Ваша компанія) що дешевше - додержуватись чи порушувати ППБ. На наш погляд, якщо така проблема виникне то, враховуючи всі фактори, треба віддати перевагу додержанню правил пожежної безпеки.

© 2000 Peter Hackett and Partners (01.08.2000)


Останні статті про нерухомість:
«Пункт призначення» (17.03.2008)
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ІПОТЕКУ» НАРЕШТІ ПРИЙНЯТИЙ У ПЕРШОМУ ЧИТАННІ
У ПРИВАТНИХ ЖЕКів - ЧИМАЛІ ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ БІЗНЕСУ
ОРЕНДОВАНИЙ ОФІС: РАДО БРАЛИ - СУМНО ВІДДАВАЛИ
ПРИВАТИЗАЦІЯ ГОРИЩ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ. АНОМАЛІЇ.
ЗАКОНОТВОРЧИЙ ПРОЦЕС РЕЄСТРАЦІЇ НЕРУХОМОСТІ: НОВА ЕРА НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ
comments powered by Disqus Переглянути всі відгуки

Для власників нерухомості

Хочете вигідно здати в оренду або продати?

Заповніть форму,

або зв'яжіться з нами:
тел.: +38 (044) 289-39-49
e-mail: info@teren.kiev.ua
Skype: teren.plus

Управління нерухомістю

Шановні Власники нерухомості та Інвестори!
Скористайтесь послугами нашої досвідченої команди з УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ.
МИ допоможемо швидко ЗДАТИ в оренду Вашу квартиру чи офіс, забезпечимо максимальний прибуток.

детальніше

Фен-шуй будинка та квартири

Консультації досвідченого спеціаліста.

teren2@ukr.net

детальніше

Дошка оголошень

Робота

Запрошуємо на роботу ріелторів з досвідом роботи і з хорошим знанням англійської мови.
info@teren.kiev.ua

Шановні ріелтори,
Якщо у Вас є «ексклюзивні»
квартири в оренду в центрі Києва, наше агентство нерухомості допоможе вигідно і швидко
здати квартиру в оренду.
Команда «Терен Плюс»

Купимо офіс в центрі Києва

100-200 м2
info@teren.kiev.ua
+380 44 284 35 61

Купимо 1-3 кімнатну квартиру в центрі

Бажано в царському будинку після реконструкції.
sale@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 49

Орендуємо будинок у Києві

200-500 м2. Євроремонт.
info@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 51

Орендуємо 3-4 кімнатну квартиру

У центрі Києва. Євроремонт.
apostolov@teren.kiev.ua
Терміново +380 44 289 39 49

Орендуємо квартиру

В центрі Києва.
150 - 200 м2, євроремонт
apostolov@teren.kiev.ua
+380 44 289 32 20

Прогноз погоды в Киеве » Украина
Підписатись на розсилку Відправити