тел. : +38 044 289-39-49
факс:+38 044 284-35-61
e-mail: info@teren.kiev.ua

01033, Украина, г. Киев
ул. Шота Руставели, 20б, офис #
skype: teren.plus

Київський час

Квартири подобово
без комісії
Оренда квартир без комісії
вул. Софіївська, 1

вул. Софіївська, 1 Код об’єкта: # 7708 Кількість кімнат 2 Ціна: 23000 грн переглянути


вул. Саксаганського, 30Б

вул. Саксаганського, 30Б Код об’єкта: # 8557 Кількість кімнат 2 Ціна: 21000 грн переглянути


вул. Прорізна, 19

вул. Прорізна, 19 Код об’єкта: # 7935 Кількість кімнат 2 Ціна: 18000 грн переглянути


вул. Межигірська, 3/7

вул. Межигірська, 3/7 Код об’єкта: # 7741 Кількість кімнат 2 Ціна: 20000 грн переглянути


Офіс в Оренду
 вул. Дарвіна, 6

вул. Дарвіна, 6
Код об’єкта: # 8736
Кількість кімнат: 6

переглянути пропозицію

Як не стати жертвою шахраїв під час оренди житла

Как не стать жертвой мошенников при аренде жилья Кожен, хто орендує житло, частіше за все шукає найдешевший варіант. Зазвичай, застрахуватися від того, що Вас можуть ошукати в пошуку житлової площі дуже складно тому, що це дійсно може статися.

Однією із найпопулярніших афер у сфері оренди є інформаційні агенції. Навіть ЗМІ часто розповідають про них, але все одно це не відштовхує багатьох шукачів житла. Афера працює наступним чином: орендар знаходить оголошення про надання інформаційних послуг по житлу, яке здається на даний момент в оренду. Людина телефонує за вказаним номером і її запрошують відвідати офіс фірми, оскільки там є декілька варіантів, які її влаштують. Жертва шахраїв підписує договір і при цьому необхідно внести попередню оплату до 75 євро. Звичайно ж співробітник даної організації дає обіцянку, що гроші будуть зараховані на рахунок оренди квартири подобово в Києві, яка у будь-якому випадку буде знайдена.

Потенційний наймач, який радий тому, що в нього з’явилися адреси квартир, буде проходити повз кожен варіант, виявляючи будь-яке «але». За вказаними адресами квартири або вже будуть орендовані, або ж вони ніколи не здавалися, а, можливо, й взагалі виставлені на продаж. Тобто все те, що дає інформаційна агенція - це пуста трата часу та грошей. Як тільки дія договору скінчиться, людина залишається без грошей та без житла. Фірма, що надає лише інформацію, ні за що відповідати не буде, і тому до неї не можна пред’явити претензії.

Іншим варіантом афери можуть бути багаточисельні оголошення на будинках, парканах, у газетах і навіть в інтернеті. Тут дуже легко можна натрапити на шахраїв. Віддавши заставу за квартиру, отримавши при цьому ключі, орендар при заселенні може виявити, що у дверях квартири зовсім інші замки або ж може побачити людей, які живуть у власній квартирі.

Дуже часто люди, які шукають житло, заключають договори оренди і виплачують певну суму маклеру, а також можуть дати орендну платню відразу за півроку, які паралельно з ними вже орендував хтось інший. Отже, будь-яка попередня плата може бути звичайним обманом.

Не варто довіряти орендодавцю, якщо на квартиру, яку здають, немає ніяких документів, а лише нагадування про угоду з юристом.

Как не стать жертвой мошенников

При підписанні угоди з будь-якою агенцією необхідно детально вивчити кожен пункт. Частіше за все в цих угодах немає вказівок на те, якими будуть обов’язки у власника квартири перед орендарем. За відсутності цього пункту власник житла в будь-який день зможе виселити орендаря та не повернути йому завдаток. Для того, щоб швидко викрити шахрая, необхідно уточнити деякі правила. Паспортний штамп про реєстрацію не буде являтися підставою для того, щоб власних мав право розпоряджатися квартирою. Необхідно вимагати копії документів про право власності на квартиру, а також письмовий дозвіл від усіх прописаних у квартирі осіб.

Людина, яка представляє інтереси власника має пред’явити довіреність, копію документа про право власності на квартиру та копію паспорта власника. Більшість шахраїв обходять стороною агенції для того, щоб не мати свідків і уникнути зустрічі з освіченими юристами.

Правильний співробітник агенції нерухомості із відділу оренди не повинен просити приїхати відразу в офіс для того, щоб зареєструвати заявку. Всю інформацію, яка буде необхідна орендарю, можна буде дізнатися по телефону.

Співробітник відділу оренди обов’язково повинен мати довіреність та картку ріелтора, яка буде завізована підписом та печаткою директора.

Оплата за послуги має проводитися після того, як був підписаний договір оренди житла, по факту заселення. Не можна забувати, що шахраї – це дуже хороші психологи. Не варто кидатися на знижки та привабливу рекламу. З цього можна зробити висновок, що при виборі житла варто бути як мінімум уважним, трохи юридично обізнаним та обережним. Краще за все, якщо цією справою займуться професіонали. Звернення за послугами тільки до агенцій нерухомості, які добре себе зарекомендували, може допомогти зберегти не лише час, а й нервові клітини і, звичайно, суму грошей, яку частіше за все використовують для завдатку, і тоді оренда квартир подобово буде без головного болю.

16 травня 2014


Останні статті про нерухомість:
Тенденции развития рынка недвижимости Турции
Ринок нерухомості Нью-Йорка
Німецький ринок нерухомості
Казкові мешканці Пейзажної алеї
Кияни шанують чистоту
Вулиця Артема
Казки про муралізм
comments powered by Disqus Переглянути всі відгуки

Для власників нерухомості

Хочете вигідно здати в оренду або продати?

Заповніть форму,

або зв'яжіться з нами:
тел.: +38 (044) 289-39-49
e-mail: info@teren.kiev.ua
Skype: teren.plus

Управління нерухомістю

Шановні Власники нерухомості та Інвестори!
Скористайтесь послугами нашої досвідченої команди з УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ.
МИ допоможемо швидко ЗДАТИ в оренду Вашу квартиру чи офіс, забезпечимо максимальний прибуток.

детальніше

Фен-шуй будинка та квартири

Консультації досвідченого спеціаліста.

teren2@ukr.net

детальніше

Дошка оголошень

Робота

Запрошуємо на роботу ріелторів з досвідом роботи і з хорошим знанням англійської мови.
info@teren.kiev.ua

Шановні ріелтори,
Якщо у Вас є «ексклюзивні»
квартири в оренду в центрі Києва, наше агентство нерухомості допоможе вигідно і швидко
здати квартиру в оренду.
Команда «Терен Плюс»

Купимо офіс в центрі Києва

100-200 м2
info@teren.kiev.ua
+380 44 284 35 61

Купимо 1-3 кімнатну квартиру в центрі

Бажано в царському будинку після реконструкції.
sale@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 49

Орендуємо будинок у Києві

200-500 м2. Євроремонт.
info@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 51

Орендуємо 3-4 кімнатну квартиру

У центрі Києва. Євроремонт.
apostolov@teren.kiev.ua
Терміново +380 44 289 39 49

Орендуємо квартиру

В центрі Києва.
150 - 200 м2, євроремонт
apostolov@teren.kiev.ua
+380 44 289 32 20

Прогноз погоды в Киеве » Украина
Підписатись на розсилку Відправити