тел. : +38 044 289-39-49
факс:+38 044 284-35-61
e-mail: info@teren.kiev.ua

01033, Украина, г. Киев
ул. Шота Руставели, 20б, офис #
skype: teren.plus

Київський час

Квартири подобово
без комісії
Оренда квартир без комісії
вул. Прорізна, 19

вул. Прорізна, 19 Код об’єкта: # 7935 Кількість кімнат 2 Ціна: 16000 грн переглянути


вул. Прорізна, 19

вул. Прорізна, 19 Код об’єкта: # 7737 Кількість кімнат 2 Ціна: 23000 грн переглянути


вул. Ярославів Вал, 10

вул. Ярославів Вал, 10 Код об’єкта: # 7710 Кількість кімнат 2 Ціна: 24000 грн переглянути


 вул. Дарвіна, 8

вул. Дарвіна, 8 Код об’єкта: # 7687 Кількість кімнат 2 Ціна: 25000 грн переглянути


Офіс в Оренду
 вул. Дарвіна, 6

вул. Дарвіна, 6
Код об’єкта: # 8736
Кількість кімнат: 6

переглянути пропозицію

Ринок нерухомості Нью-Йорка

Американці кажуть, що найбільший продукт експорту Америки – це сама Америка. Йдеться, звичайно, про нерухомість. Чи то квартири на Манхеттені, пляжні будинки в Майамі чи Сан-Дієго – заможні люди світу мріють про нерухомість тут.

Але все ж таки містом, що «продається» найбільше залишається Нью-Йорк. Які ж тенденції розвитку ринку нерухомості в цьому регіоні? 2013 рік, що добігає кінця, приніс дуже непогані результати. В першому кварталі 2013 року ціни на житло залишалися стабільними, з невеликою тенденцією до зростання.

Літо 2013 року принесло величезні обсяги продажу, незважаючи на те, що традиційно цей сезон вважається тихим періодом ринку нерухомості.

З серпня по листопад 2013 року тут було продано 1156 будинків. Порівняно з тим же періодом минулого року, середня вартість будинку збільшилася на 2,8 % (27 000 дол.), а об’єм проданої нерухомості збільшився на 19,7%.

Улюблений район голлівудських зірок – Манхеттен – утримує пальму першості. Лише в третьому кварталі 2013 року тут було укладено 3400 контрактів на будівництво, що на 17% перевищує показники минулого року. А в другому кварталі результат був ще вищим – продажі принесли місту прибуток 7,6 млрд. дол. Цей показник є другим найбільшим за всю історію Нью-Йорка. В цілому, протягом 2013 року на ринок вийшли 1660 нових забудов. І до кінця року планується вихід ще 1000 об’єктів. Найпопулярнішими кварталами Манхеттена є Верхній Іст-Сайд та Верхній Вест-Сайд.

Іншим популярним районом є Бруклін. Житлові комплекси тут просто б’ють власні рекорди продажів.

В третьому кварталі 2013 року середня вартість квартири в центрі Брукліна зросла на 12% і складала близько 594 000 дол. Для порівняння, в 2010 році ціна складала 530 000 дол. Орендні ставки зросли на 24%, що в середньому складає до 3309 доларів на місяць.

Раніше Бруклін не користувався такою популярністю через брак розвинутої інфраструктури. Але зараз все інакше – тут стало набагато більше магазинів, торгівельних центрів та модних барів. Це й приваблює більшість покупців нерухомості. Спеціалісти прогнозують, що така популярність триватиме протягом найближчих трьох років.

Найближчим часом плануються також деякі зміни в законодавстві, стосовно ринку нерухомості. Важливим кроком стане введення податку на дороге житло, що зобов’яже мільярдерів сплачувати податок на свої розкішні апартаменти в хмарочосах, вартістю сотні мільйонів доларів. А так як за кількістю мільярдерів Нью-Йорк випереджає будь яке інше місто світу, дана поправка до законодавства принесе суттєвий внесок до міської скарбниці.

Також, найближчим часом експерти прогнозують введення нового податку на земельні ділянки Нью-Йорка. Це змусить власників вільних ділянок замислитися – забудовувати чи продавати. Адвокат із захисту прав населення Білл де Бласіо виступає за введення в дію цього податку, що за попередніми даними охопить близько 10500 об’єктів в усьому місті, і обіцяє його реальне впровадження в дію в період свого перебування на посаді мера міста (з 1 березня 2014 року).

У своїй програмі де Бласіо закликає до введення податку на незабудовані землі, який складе в середньому 15 300 доларів на рік. Цього результату планується досягнути поступово, протягом 5 років. Ідея введення податку полягає в тому, що при такому економічному навантаженні на ділянки, що не використовуються, власники почнуть забудовувати їх, що дуже вигідно для міста. Тим не менше, деякі спеціалісти сумніваються в досягненні бажаного ефекту цієї програми.

Але, незалежно від того, як ця система позначиться на становищі земельних ділянок, її користь в плані фінансового прибутку очевидна. Міська влада вважає, що прибуток від нового податку складе 162 млн. доларів на рік. А це, в свою чергу, послугує фінансуванню будівництва близько 4000 нових об’єктів.

Важливо розуміти, на якого ж клієнта сьогодні націлений ринок нерухомості Нью-Йорка?

Як відомо, місто ніколи не страждало від браку іноземних заможних покупців. Але останнім часом ця тенденція стала особливо помітною. Тому, реалізовуючи проекти класу люкс, забудовники намагаються враховувати інтереси іноземних покупців.

Але, як не дивно, місцевих багатіїв зараз більше цікавлять володіння в інших країнах. Розробники проектів елітної нерухомості у всьому світі орієнтуються на продаж саме клієнтам з Нью-Йорка.

Останнім часом спостерігається значне збільшення купівлі майна за межами США. Протягом останніх двох років Нью-Йорк купив стільки нерухомості поза межами країни, як в цілому за попередні п’ять років. Великі забудовники, що продають будинки, вартістю мільйони доларів, як правило концентрують свою увагу на прибутках з таких регіонів як Китай, Росія та Близький Схід.

Цю тенденцію частково провокує зростання цін на житло преміям класу в самому Нью-Йорку.

Забудовників, бажаючих вийти на нью-йоркський ринок, очікує дуже складний та коштовний процес. Нью-Йорк – це єдиний штат в країні, де від забудовника вимагають надати Генеральному прокурору штату детальні плани майбутнього проекту. І варто зазначити, що ці плани мають бути набагато ширшими, ніж у будь якій іншій частині країни. Вони зазвичай складають 400 сторінок і повинні містити багато інформації. Сюди входять сертифікати від архітекторів і прогнозовані витрати на перший рік роботи з детальним обґрунтуванням цих цифр.

Історично ці умови беруть початок з часів Закону Мартіна 1921 року. Він полягав у тому, щоб захищати нью-йоркських покупців від забудовників-шарлатанів, що продавали будинки на непридатних болотистих землях. Мабуть і зараз ці правила діють для захисту споживача.

Враховуючи всю жорсткість вимог, не дивно, що деякі забудовники намагаються «обійти» закон, надаючи невідповідні документи. Однак наслідки можуть бути невтішними: кожному продавцю нерухомості мешканцям Нью-Йорка, який порушує правила подання проектних документів, загрожує повна заборона Генерального прокурора на продаж нерухомості в Нью-Йорку, а також стягнення в розмірі 10 000 доларів за об’єкт. Тому лише серйозні компанії масштабних проектів дійсно можуть собі дозволити бізнес з нерухомості в цьому місті.

Логічно було б припустити, що нові умови будівництва вплинуть на зниження цін та збільшать кількість робочих місць. Але судячи з усього, цього не станеться. Згідно доповіді компанії «Міллер і Самюель» про стан ринку нерухомості Нью-Йорка, показники інвентаризації нерухомості Манхеттена, наприклад, впали до найнижчого рівня за останні 13 років. А кількість продажів є найвищою з 2007 року. І більшість об’єктів будівництва, що надходять на ринок, дуже дорогі.

Вартість землі зросла, що, в свою чергу, збільшило вартість будівництва, а відповідно і вартість житла. Але, в цілому,аналізуючи ринок нерухомості Нью-Йорка, експерти схиляються до продовження тенденції росту продажів.
© АН Терен Плюс - оренда елітної нерухомості в центрі Києва, подобова оренда в центрі Києва. Оренда квартир, оренда офісів. Оренда будинків. Управління нерухомістю. Реєстрація орендарів. Релокаційні послуги.
Грудень, 2013


Останні статті про нерухомість:
Тенденции развития рынка недвижимости Турции
Німецький ринок нерухомості
Казкові мешканці Пейзажної алеї
Кияни шанують чистоту
Вулиця Артема
Казки про муралізм
Станції-привиди київського метрополітену
comments powered by Disqus Переглянути всі відгуки

Для власників нерухомості

Хочете вигідно здати в оренду або продати?

Заповніть форму,

або зв'яжіться з нами:
тел.: +38 (044) 289-39-49
e-mail: info@teren.kiev.ua
Skype: teren.plus

Управління нерухомістю

Шановні Власники нерухомості та Інвестори!
Скористайтесь послугами нашої досвідченої команди з УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ.
МИ допоможемо швидко ЗДАТИ в оренду Вашу квартиру чи офіс, забезпечимо максимальний прибуток.

детальніше

Фен-шуй будинка та квартири

Консультації досвідченого спеціаліста.

teren2@ukr.net

детальніше

Дошка оголошень

Робота

Запрошуємо на роботу ріелторів з досвідом роботи і з хорошим знанням англійської мови.
info@teren.kiev.ua

Шановні ріелтори,
Якщо у Вас є «ексклюзивні»
квартири в оренду в центрі Києва, наше агентство нерухомості допоможе вигідно і швидко
здати квартиру в оренду.
Команда «Терен Плюс»

Купимо офіс в центрі Києва

100-200 м2
info@teren.kiev.ua
+380 44 284 35 61

Купимо 1-3 кімнатну квартиру в центрі

Бажано в царському будинку після реконструкції.
sale@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 49

Орендуємо будинок у Києві

200-500 м2. Євроремонт.
info@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 51

Орендуємо 3-4 кімнатну квартиру

У центрі Києва. Євроремонт.
apostolov@teren.kiev.ua
Терміново +380 44 289 39 49

Орендуємо квартиру

В центрі Києва.
150 - 200 м2, євроремонт
apostolov@teren.kiev.ua
+380 44 289 32 20

Прогноз погоды в Киеве » Украина
Підписатись на розсилку Відправити