тел. : +38 044 289-39-49
факс:+38 044 284-35-61
e-mail: info@teren.kiev.ua

01033, Украина, г. Киев
ул. Шота Руставели, 20б, офис #
skype: teren.plus

Київський час

Квартири подобово
без комісії
Оренда квартир без комісії
вул. Софіївська, 1

вул. Софіївська, 1 Код об’єкта: # 7708 Кількість кімнат 2 Ціна: 23000 грн переглянути


вул. Саксаганського, 30Б

вул. Саксаганського, 30Б Код об’єкта: # 8557 Кількість кімнат 2 Ціна: 21000 грн переглянути


вул. Прорізна, 19

вул. Прорізна, 19 Код об’єкта: # 7935 Кількість кімнат 2 Ціна: 18000 грн переглянути


вул. Межигірська, 3/7

вул. Межигірська, 3/7 Код об’єкта: # 7741 Кількість кімнат 2 Ціна: 20000 грн переглянути


Офіс в Оренду
 вул. Дарвіна, 6

вул. Дарвіна, 6
Код об’єкта: # 8736
Кількість кімнат: 6

переглянути пропозицію

Квартира в оренду на вулиці Городецького. Історія вулиці.

Наприкінці XIX століття ділянку землі, що лежить між сучасними вулицями Хрещатик, Інститутська, Банківська та Лютеранська, належала професору університету святого Володимира Ф. Ф. Мерінгу, і носила назву "Садиба Мерінга". Краї кварталу, розбиті на дрібні садиби, належали дрібним власникам. Мерінг володів десятьма десятинами землі. Там знаходилися прекрасний сад і озеро, на якому взимку влаштовували каток. Частину садиби перетинали яри.

Агентство нерухомості Терен Плюс пропонує послуги з оренди квартир на вулиці Городецького. В даний момент ми можемо запропонувати квартиру по Городецького 9.

Після смерті Мерінга в 1897 році велика територія його садиби дісталася одній з будівельних компаній. На величезній незабудованій території розгорнулися роботи зі створення мережі нових вулиць. Домобудівне товариство проклало тут Миколаївську, Ольгінську, Мерінгівську і Нову вулиці, які після остаточного облаштування були передані у власність міста.

Як належало, вулицю, яка йшла від Хрещатика, назвали на честь правлячого царя - Миколаївською. Потім довгий час вона носила ім’я К. Маркса, в останні роки - В.Городецького, який зводив тут будинки. Мало хто знає, що під час окупації вона була названа ім’ям німецького архітектора Г. Шлейфера, який найбільше побудував на цій вулиці. Вже до осені 1897 половина Миколаївської вулиці була забудована гарними багатоповерховими будинками.

Создано с помощью инструментов Яндекс.Карт

На розі Хрещатика та Миколаївської знаходиться чотириповерхова будівля оперної студії Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського, колишня консерваторія. Це будова з концертним залом в класичному стилі, можна сказати, останнє спорудження цього, пануючого півтора століття, стилю. У комплекс Національної музичної академії входить також суміжний навчальний корпус. Колись це був «Континенталь» - найдорожчий і елітний готель Києва. Його архітектори - Г. Шлейфер, Е. Брадтман і В.Городецький, за проектом яких в 1897 році було закінчено будівництво, ефектно оформили будинок у стилі неоренесансу. У ньому зупинялися літератори І. Бабель, К.Бальмонт, І. Еренбург, О. Мандельштам, В. Маяковський, співаки Л. Собінов, Ф.Шаляпін, театральні діячі В. Мейєрхольд, К. Станіславський.

Відразу за готелем з 1903 року розташовувався цирк Крутикова, який вміщав до 2000 глядачів. Це найбільш містка будівля міста стала в революційні роки місцем проведення мітингів і зборів, тому в квітні 1918 року тут обрали гетьманом України П.Скоропадського. Затвердження його «народом» в цьому почесному званні відбулося на площі Б. Хмельницького. На місці цирку, зруйнованого у воєнні роки, в 1964 році з’явився широкоформатний кінотеатр «Україна». Наступний будинок № 9, відомий під назвою «будинок Гінзбурга», незважаючи на численні втрати архітектурних деталей, вражає еклектичним декором. Ця будова зводилася як власність відомого київського будівельного підрядника Л. Гінзбурга, що поставив завдання великою кількістю античних статуй, безліччю грифонів, рослинними орнаментами показати потенційним замовникам широкі можливості своєї фірми. Нижні поверхи були призначені для шикарних магазинів високого рівня.

Сусідній будинок № 11 будувався під впливом В. Городецького в два етапи: початковий обсяг - в 1897 році, і в стилі модерн - в 1911 році. Тут в передреволюційні роки і під час Громадянської війни розміщувався літературно-артистичний клуб, згодом - профспілка працівників мистецтв, в якому перебували майже всі представники творчої інтелігенції довоєнного Києва.

Будинок № 13, прикрашений в стилі неоренесансу, трохи дивує датою «1884», адже відомо, що забудова цих вулиць відбувалася пізніше. Цю цифру поставили на замовлення І. Кімаєра, власника фірми меблів, заснованої саме цього року. Фабрика займала флігель, в самому будинку розташовувався його фірмовий магазин. Тепер тут Міністерство юстиції, а в самому будинку, що досить незвично, розташовується один із входів станції метро «Хрещатик». Тільки на старій листівці можна побачити зображення Промислового банку, яке до нашого часу не дійшло.

У глибині колишньої садиби за проектом Шлейфера і Брадтмана було збудовано будівлю театру. Глядацька зала була пишно прикрашена ліпними прикрасами і живописом. У перші роки тут виступала драматична група, організована відомим актором і режисером Н. Соловцовим. У його театрі грали актори, що прославилися згодом на московській сцені - С. Кузнєцов, Л. Леонідов, М. Тарханов та інші. Під час київських гастролей на сцені театру танцювала геніальна балерина А. Павлова.

Зараз у цьому будинку знаходиться Національний академічний драматичний театр імені І.Франка. Тут же на площі, названій іменем українського письменника, знаходиться пам’ятник, споруджений на честь його сторіччя.

Раніше площа перед театром називалася Миколаївська. Як вже говорилося, на цьому місці був ставок, а взимку - каток. Тепер тут сквер з фонтаном. Сквер знаходиться біля підніжжя Кловського плато, на якому розташовувалися аристократичні Липки. Сквер дуже любили відвідувати і сидіти в затінку дерев знамениті актори В. Дальський і Н.Яковченко, який приходив зі своєю вірною собачкою. У 2000 році цього неординарного артиста разом з таксою втілили у бронзі. Яковченко сидить на лавці, а біля нього собака Фанфан. Автор пам’ятника - В. Чапелік.

На площі І. Франка будинок № 5 колись був будівлею VIII гімназії, де навчався великий артист балету С. Лифар. У наш час вулиця є такою ж фешенебельною, як і на межі XIX-XX століть.

За матерiалами книг В. Киркевич «Моє місто - Кіевъ»


Останні статті про нерухомість:
Пам’ятки Києва за крок від Вашої квартири!
Квартира в оренду на Хрещатику. Історія вулиці. Частина 1
Переваги оренди квартири подобово
Затишна квартира в оренду на Подолі
Квартира в оренду на Липках. Історія Липок.
Однокімнатна квартира у Києві.
Як розрахувати податок на нерухомість?
comments powered by Disqus Переглянути всі відгуки

Для власників нерухомості

Хочете вигідно здати в оренду або продати?

Заповніть форму,

або зв'яжіться з нами:
тел.: +38 (044) 289-39-49
e-mail: info@teren.kiev.ua
Skype: teren.plus

Управління нерухомістю

Шановні Власники нерухомості та Інвестори!
Скористайтесь послугами нашої досвідченої команди з УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМІСТЮ.
МИ допоможемо швидко ЗДАТИ в оренду Вашу квартиру чи офіс, забезпечимо максимальний прибуток.

детальніше

Фен-шуй будинка та квартири

Консультації досвідченого спеціаліста.

teren2@ukr.net

детальніше

Дошка оголошень

Робота

Запрошуємо на роботу ріелторів з досвідом роботи і з хорошим знанням англійської мови.
info@teren.kiev.ua

Шановні ріелтори,
Якщо у Вас є «ексклюзивні»
квартири в оренду в центрі Києва, наше агентство нерухомості допоможе вигідно і швидко
здати квартиру в оренду.
Команда «Терен Плюс»

Купимо офіс в центрі Києва

100-200 м2
info@teren.kiev.ua
+380 44 284 35 61

Купимо 1-3 кімнатну квартиру в центрі

Бажано в царському будинку після реконструкції.
sale@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 49

Орендуємо будинок у Києві

200-500 м2. Євроремонт.
info@teren.kiev.ua
+380 44 289 39 51

Орендуємо 3-4 кімнатну квартиру

У центрі Києва. Євроремонт.
apostolov@teren.kiev.ua
Терміново +380 44 289 39 49

Орендуємо квартиру

В центрі Києва.
150 - 200 м2, євроремонт
apostolov@teren.kiev.ua
+380 44 289 32 20

Прогноз погоды в Киеве » Украина
Підписатись на розсилку Відправити